Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇANKAYA AKREP İLAÇLAMA

ÇANKAYA AKREP İLAÇLAMA

AKREP İLAÇLAMA,

Tabiatın en tehlikeli canlılarından biri akreplerdir. Yapılan araştırmalara göre bazı türlerde akrep zehirleri, yılanlarda bulunan zehirlerden daha tehlikeli olabilir. İnsanların yılanlardan sonra en korktuğu eklem bacaklı olan akreplerden kurtulmak için mutlaka profesyonel bir destek alınması gerekmektedir.

Kullandığımız ilaçlarla Ankara ilinin en güvenilir ilaçlama firması Çankaya Akrep İlaçlama, sizi bu probleminizden en sağlıklı yöntemlerle kurtarıyoruz.

SAĞLIK PROBLEMLERİ YARATMASININ YANI SIRA İNSANLAR ÜZERİNDE BÜYÜK KORKU UYANDIRAN AKREP NEDİR?

Akrepler, sarı, kahverengi, siyah gibi birçok türleri bulunan zehirli eklembacaklılardır. Toplamda 4 çift bacağı bulunan bu haşerelerin ön bölümünde de kıskaçları bulunmaktadır. Bu kıskaçları ile avını yakalar ve vücutlarının bitiminde bulunan zehirli kuyrukları ile yakaladıkları avını sokarlar.

Akreplerin ömürleri 3 yıl ile 5 yıl arasında değişmektedir. Ancak bazı türlerin de 10 yıl ile 15 yıl arasında yaşadığı bilinmektedir.

Akrepler, diğer birçok haşere ve böcekler gibi tek başlarına gezmezler. Bu nedenle yaşam alanınızda görmüş olduğunuz bir tane akrepten aynı ortamda çok daha fazlası bulunabilir. Çoğunlukla sıcak ve nemli yerlerde yaşarlar. Genellikle giriş katları ve bodrumlarda sıklıkla karşımıza çıkan akrepler, bahçeli alanlarda da karşımıza çıkabilmektedirler. Evinize / iş yerinize girmek için kapıların altlarındaki boşlukları, zemin seviyesindeki pencereleri, tesisat boruları ve eve giren tesisat hatlarını çevreleyen boşlukları, duvarlarda bulunan çatlak ve boşlukları, saksı çiçeklerini ve kutuları kullanarak girebilirler. İçeri girdiklerinde bodrum katları, mutfak dolapları altındaki gizli yerler, banyo ve garaj gibi kendilerine cazip olan yaşam alanları ararlar.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz akrep ilaçlama uygulamalarımızla siz değerli müşterilerimizi bu probleminizden kurtarıyoruz.

AKREP İLAÇLAMA

Ankara ilinde en iyi böcek ilaçlama firması Çankaya Böcek İlaçlama, uyguladığımız akrep ilaçlama hizmetlerinde kullandığımız ilaçların hiçbiri de insan sağlığı ve çevreye herhangi bir zarar vermemektedir. Tek seferde % 100 başarı elde ettiğimiz akrep ilaçlama hizmetimizi sıvı ilaçlama yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Akrebin alanda gezip, yuva yapacağı yerleri tespit ederek, pompa ve spreyleme yöntemi ile alandaki akrebi ortadan kaldırıyoruz.

Eğer akrep sorunu yaşıyorsanız, akrep ilaçlama ve yöntemleri hakkında bilgi almak için 7/24 Çankaya Akrep İlaçlama, çağrı merkezimizi arayabilir, bu konu ile ilgili bizden bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!