Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇANKAYA ARI İLAÇLAMA

ÇANKAYA ARI İLAÇLAMA

ARI İLAÇLAMA,

Ankara ’daki en iyi arı kontrol şirketi Çankaya Arı İlaçlama, olarak en son teknolojileri kullanarak her türlü arı kontrolünü sağlayabilmekteyiz. % 100 garantili kesin çözümlerle verdiğimiz arı uygulamaları hizmetlerimizde, insan sağlığı ve çevreye zarar vermeyen ilaçlar kullanmaktayız.

ARILAR VE YAŞAM DÖNGÜLERİ

Arılar, Antartika hariç tüm dünyaya yayılmış kanatlı haşere türleridir. Vücutları, göğüs, karın ve baş olmak üzere üç kısımdan oluşmaktadır. Yumuşak ve yoğun bir tüy örtüsü ile kaplıdır. İki çift saydam kanatları bulunmaktadır.

Ülkemizdeki en yaygın olarak bilinen türü eşek arıları, diğer adıyla yaban arılarıdır. Yaban arılarının boyutları genellikle 23- 30 mm arasındadır. Sarı ve siyah çizgili ve oldukça iri yapılı bir böcek türüdür. Kovanlarını genellikle çatı, davlumbaz, panjur gibi alanlara yaparlar. Eşek arıları, kendilerini tehlikede hissettiği anlarda iğnesini kullanabilmektedirler. Bu iğneler zehirli ve ağrılıdır. Arı sokması ağır alerjilere ve çok ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir.

Bu zararlı haşerelerden bireysel yöntemler ile kurtulmaya çalışmak çok tehlikelidir. Bilim Çankaya Arı İlaçlama teknisyenlerimiz bu hususta oldukça dikkatli ve alanında uzman bir bilgi birikimine sahiptir.

YABAN ARILARININ ZARARLARI

Bu haşereler koloniler halinde yaşamaktadırlar. Bulundukları alanı kolaylıkla istila ederek huzurunuzu kaçırabilirler. Aklınıza gelebilecek her alan, eşek arıları tarafından hedef alınabilir. Marketler, evler, iş yerleri, fabrikalar, ofisler, atölyeler, oteller, parklar, bahçeler, depolar, pastane ve restoranlar, okullar, hastaneler vb. alanlar her an eşek arısı tarafından istilaya uğrayabilir.

İstila ettikleri alanlarda, kendileri için tehlike unsuru olarak gördükleri insanları sokabilirler. Yaban arısı sokmaları insanlara ciddi sorunlar yaratmaktadır. Ağrılı ve şişmeye bağlı alerjik reaksiyonlara sebep olurlar. Yaşadığınız alanda yaban arısı kovanı olması durumunda, onu yok etmek için bireysel yöntemlere başvurmak yerine mutlaka profesyonel bir arı ilaçlama şirketinden yardım alınması gerekmektedir.

YABAN ARISI İLAÇLAMA

Çankaya İlaçlama, bizi Ankara’nın en iyi firmalarından biri yapan pek çok sebeplerden ilki, arı ile mücadele işinde uzmanlaşmış kadromuzdur. Şirketimiz diğer haşere türlerinde olduğu gibi arı uygulamalarında da % 100 başarı elde etmektedir.

Arı ilaçlamalarında kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. Pompa ve spreyleme yöntemleri ile gerçekleştirdiğimiz yaban arısı ilaçlama, uygulamalarımızda, sizleri arı probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

Çankaya Böcek İlaçlama, 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, garantili arı ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!