Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇANKAYA PİRE İLAÇLAMA

ÇANKAYA PİRE İLAÇLAMA

PİRE İLAÇLAMA,

Ankara Çankaya Böcek İlaçlama servisimiz ile haşere problemlerinizde en etkili çözümleri sunarak sizi her türlü böcek probleminizden kurtarıyoruz.

Diğer bütün böceklerde olduğu gibi, pire problemlerinizde de kullanmış olduğumuz bütün ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlıdır.

PİRE NEDİR?

Boyutları yaklaşık 1,5 – 3,5 mm aralığında olan pireler, kan emici parazitlerdir. Kırmızımsı kahverengi renkleri parlaktır. Vücudunda bulunan tüyleri sayesinde konakçılarının vücuduna rahatlıkla tutunabilirler. Uzun mesafelere sıçrayabilmesine rağmen kanatları yoktur. Özel tasarlanmış bacakları sayesinde çok yükseğe sıçrayabilir ve çok hızlı hareket edebilirler.

Genellikle evcil bir kedi veya köpekten dolayı oluşan pire istilası ile bireysel olarak baş etmek imkansızdır. Çamaşır suyu gibi yüksek kimyasallar içeren maddelerden bile etkilenmeyen bu haşerelerden kurtulabilmek için Çankaya Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

PİRELERİN ZARARLARI

Verdikleri zararlarla büyük bir baş belası olan pireler, konakçıları arasında yer değiştirirken yaydıkları hastalıklar sebebiyle oldukça tehlikeli böceklerdir.

Kan emmek için ısırdıkları cildinizde kızarık şişkinlikler oluşabilir. Bu şişkinlikler oldukça acılı kaşıntıya sebep olarak vücudunuzda iz bırakabilir. Bazı kişilerde bu durum alerjik reaksiyonlara sebep olabilmektedir.

En zorlu haşere türlerinden biri olan pireler, genellikle ayak bileklerinizi, bacaklarınızı ve kollarınızı ısırırlar. Bu baş belalarından kurtulabilmek için kesinlikle profesyonel bir destek almanız gerekmektedir.

Bu hususta Çankaya Böcek İlaçlama olarak sizi pire problemlerinizden tamamıyla kurtarıyoruz.

PİRE İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Çok hızlı üreyen bu haşere türünden bireysel yöntemler ile kurtulmaya çalışmak, zaman kaybına neden olabileceği gibi kullanılan ilaçların etkisiz olacağından üremenin de gerçekleşmesine ve probleminizin daha da artmasına sebep olacaktır.

Uzman ekipler tarafından yapılan ilaçlamalarda bile bazen alanda oluşan üremeye ve yoğunluğa bağlı olarak, ikinci bir müdahale gerekebilmektedir.

Pire ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçların hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlıdır. İnsan sağlığına ve varsa evcil hayvanlarınızın sağlığına kesinlikle hiçbir zararı olmayan ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz pire ilaçlama uygulamalarımızda daha çok sıvı ilaçlama yöntemini kullanıyoruz. Pompa ve spreyleme yöntemi ile elinizin bile ulaşamayacağı yerleri, böceklerin yerlerini tespit ederek detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz.

Pire problemi yaşıyorsanız, 7/24 açık olan Çankaya Pire İlaçlama çağrı merkezimizden bizlere ulaşıp, pire ve pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!