Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇANKAYA UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

ÇANKAYA UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

UYUZ  İLAÇLAMA,

Çankaya Böcek İlaçlama, Ankara ilinde, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlar ile hizmet veren, sertifikalı ilaçlama şirketimizin servisidir. Uzman teknisyenlerimiz tarafından gerçekleştirdiğimiz virüs dezenfekte, hamam böceği ilaçlama, yaban arısı ilaçlama, kulağa kaçan böcek ilaçlama, karınca ilaçlama, kuş biti ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, çıyan ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, sinek ilaçlama, örümcek ilaçlama, yılan ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızın yanı sıra uyuz böceği ilaçlama hizmeti de veriyoruz.

UYUZ NEDİR?

Uyuz bilinenin aksine bir hastalık değildir. Uyuz böceklerinden kaynaklı böcek problemidir. Uyuz böcekleri, çıplak gözle görülemeyecek kadar küçük, yaklaşık 0,1 – 0,4 mm boyutlarında bir haşere türüdür. İnsan ve hayvan derisi altına yerleşerek yumurtalarını bu derinin altına bırakırlar. Genelde koltukaltı, kollar, dirsekler, bel, kalça, parmaklar ve göğüste görülür.

UYUZ BÖCEĞİ BELİRTİLERİ

Uyuz böceklerinin en belirgin belirtisi geceleri ağırlaşan ağrılı kaşıntı ve ciltte döküntülerdir. Temas yolu ile bulaşan bu haşereler, direkt olarak deriye yerleşmesi nedeniyle, insanlarda oldukça rahatsız edici problemler ve psikolojik etkiler oluşturmaktadır. Hijyene ne kadar dikkat edilse de giysi, yatak, havlu gibi ortak kullanılan eşyalar vasıtası ile kişiden kişiye çok kısa bir sürede kolayca bulaşırlar.

UYUZ BÖCEĞİ PROBLEMİ KARŞISINDA YAPILMASI GEREKENLER

Doktorun verdiği ilaç ve losyonları tüm aile bireylerinin kullanması gerekmektedir. Kullanılan giysi, nevresim takımı, iç çamaşırı, havlu gibi eşyalar yüksek ısıda yıkanmalı ve ütülenmelidir. Gece uyguladığınız losyon ve ilaçların ardından, gündüz uyanır uyanmaz duş alınmalıdır. Bunların yanı sıra mutlaka bir böcek ilaçlama firmasından destek alınmalıdır. Bu haşere probleminden kurtulabilmenin tek yolu tüm bunların eksiksiz bir şekilde yapılmasıdır.

UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

Uyuz böceği probleminiz, yukarıda saymış olduklarımızdan biri bile yapılmazsa bitmeyebilir. % 100 kesin çözümün olabilmesi için yukarıdaki talimatlara eksiksiz bir şekilde uyulması gerekmektedir.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı, ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz uyuz böceği ilaçlamalarımızı pompa ve spreyleme yöntemi ile yapıyoruz. Evinizin her yerini, dip bucak olmak üzere ilaçlıyoruz. Biyosidal olan ilaçlarımızın çevreye ve insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Aynı zamanda rezidüel olan ilaçlarımız, giysi ve eşyalarınız üzerinde iz ve leke bırakmaz.

Bize ulaşabilmek ve garantili uyuz böceği ilaçlama hizmetimizden yararlanabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Bilim Çankaya Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!