Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇATALCA FARE İLAÇLAMA

ÇATALCA FARE İLAÇLAMA

ÇATALCA FARE İLAÇLAMA

Çatalca fare ilaçlama uygulamalarımızla müşterilerimizi fare sorunundan kurtarmaya devam ediyoruz. Sağlık bakanlığından onaylı biyosidal ilaçlarımız ile ilaçlama işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. İlaçlarımızın tamamının insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Kaliteli ilaçlarımız ve alanında eğitimli uzman teknisyenlerimiz sayesinde böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızda % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Yeşilköy fare ilaçlama ve tüm kemirgen ilaçlama uygulamalarımızda istasyon ve yemleme yöntemi ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

İlaçlama Yöntemlerimiz:

Yemleme Yöntemi

İstasyon yöntemi zehirli yemlerimize insan temasını önlemek amacı ile uyguladığımız bir yöntemdir. İnsan hareketliliğinin olmadığı alanlarda ve istasyonların sığmadığı yerleştirilemediği alanlarda, çatlaklar, merdiven boşlukları, çatılar gibi zehirli yemlerimiz istasyon olmadan alana bırakılır ve fare ilaçlama uygulaması bu şekilde gerçekleştirilir. İstasyon ve yemleme fare ilaçlama uygulamamızın ardından farelerin ardından bıraktıkları kalıntıları yok etmek ve ortamı dezenfekte etmek amaçlı sıvı ilaçlama uygulaması da gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama uygulamamız hem farenin bıraktığı mikrobu, pisliği yok ederek ortamınızı dezenfekte eder hem de diğer böcek türlerine karşı da alanda bir genel ilaçlama , koruma etkisini gerçekleştirir.

İstasyon Yöntemi

İstasyon dediğimiz içerisinde sadece farenin girebileceği şekilde tasarlanan kilitli , kapalı , siyah kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin en sevdiği ve asla karşı koyamadığı yemlerden , zehirlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden bir parça dahi yiyen fare çok ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve 2 – 3 saat içerisinde geldiği yoldan alanı terk ederek su içme ihtiyacını karşılamak için kanalizasyona gidiyor. Burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Bu şekilde evinizde ölü fare görmüyorsunuz ve kokusunu almıyorsunuz. Fareler kendilerini güvende hissetmedikleri ve insan hareketliliğinin olduğu alanlarda kesinlikle su içmezler. İlaçlarımız bu bilgi üzerinden geliştirilmiştir ve bu yöntem sayesinde müşterilerimiz evlerinde ölü fare ile karşılaşmamaktadır. Çatalca fare ilaçlama uygulamalarımızda ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımız da kullandığımız bu yöntem bizleri hemen sonuca götürmekte ve müşteri memnuniyetimizi % 100 e ulaştırmaktadır.

Sizlerde Çatalca fare ilaçlama ve tüm ilaçlama hizmetlerimizden yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!