Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇATALCA KENE İLAÇLAMA

ÇATALCA KENE İLAÇLAMA

KENE İLAÇLAMA,

İstanbul ‘un en geniş yüz ölçümüne sahip ilçesi olan Çatalca, yerleşim açısından kırsal bir bölgedir. Çatalca’nın doğal yaşamla iç içe olması bir çok haşere ve böcek sorununu da beraberinde getirmektedir.  En başta kene olmak üzere, akrep, örümcek, hamam böceği, kırkayak, pire, fare ve yılan gibi türler Çatalca ilçe sınırları içerisinde görülen haşere, kemirgen ve böcek türleridir.

Çatalca Böcek İlaçlama, her türlü haşere türünde olduğu gibi, kene probleminde de kesin çözüm odaklı ve en etkili uygulamaları sunmaktadır.

KENE NEDİR?

Keneler, konaklayacak yer seçme konusunu gözetmeksizin her türlü hayvanlar ve insanlara tutunup, onların kanıyla beslenerek yaşayan bir dış parazittir. Bu kan emme yolu ile birlikte keneler, insanlara birçok ciddi hastalık bulaştırabilirler. Bu hastalıklar Lyme hastalığı, Q ateşi, kene felci gibi birçok bakteriyel ve viral hastalıklardır. Birçok hastalığı direk kolaylıkla insanlara bulaştırabilen keneler, genellikle sulak ve ormanlık alanlarda, bahçe ve yazlık evler gibi alanlarda bulunur.

Ev örümcekleri ve akrepler kategorisine girdikleri için en tehlikeli böcekler arasında yer almaktadır. Dünyada yaklaşık 900 farklı türünün bulunduğu bilinen kene türlerinin bir çoğu ülkemizde mevcuttur. Nemli ve sıcak yerlerde yaşayan bu parazitler birçok hastalığı bulaştırabilir.

Çatalca Böcek İlaçlama, kenelerin kontrolü ve imhası alanında çalışan en iyi şirketlerden biridir. Bu alanda büyük deneyime sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Şirketimiz böcek ilaçlama hizmetini, siz değerli müşterilerimizin güvenini tatmin edecek, güvenli ve sağlıklı ilaçlama yöntemlerini kullanarak en iyi sonuçları garanti edecek şekilde sunmaktadır.

KENE İLAÇLAMA UYGULAMA YÖNTEMLERİ

Çatalca Bilim İlaçlama olarak, kene ilaçlama uygulamalarımızda sıvı ilaçlama yöntemini, pompa ve spreyleme tekniği ile gerçekleştiriyoruz. Dumanlama da dediğimiz bu yöntemi pompa makinası ile ilaçlayacağımız alanın tamamına uyguluyoruz.

UYGULAMA ALANLARI

Ev kene ilaçlama,  yeşil alan kene ilaçlama, açık alan kene ilaçlama, bahçe kene ilaçlama,  işyeri kene ilaçlama yazlık kene ilaçlama ve benzeri kene sorununun oluştuğu her alanda ilaçlama hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ilaçlarımızla, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından sıvı ilaçlama yöntemiyle hizmet verdiğimiz uygulamamız için Çatalca Böcek İlaçlama 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!