Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ÇAYIROVA ARI İLAÇLAMA

ÇAYIROVA ARI İLAÇLAMA

ARI İLAÇLAMA,

Kocaeli Çayırova Böcek İlaçlama olarak son teknolojileri kullanarak yaptığımız arı ilaçlamasında % 100 çözümler sunmaktayız. Garantili arı ilaçlama uygulamalarımızdan faydalanabilmek için Çayırova Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

SAHİP OLDUKLARI YAPILARI İLE ARILARIN YAŞAM ALANLARI

Tüm dünyada yaşam faaliyeti sürdürebilen yaban arıları koloniler halinde yaşamaktadırlar. Genellikle sarı ve siyah çizgili renkleri vardır. Diğer adı ile eşek arıları yeryüzünde geniş dağılım göstermiş ve oldukça iri bir yapıya sahip haşere türüdür.

Kovanlarını genelde davlumbaz, çatı, panjur gibi alanlara yaparlar.

Kendilerini tehlikede hissettiklerinde iğnesini kullanan yaban arıları, ağızlarında bulunan dişleriyle de ısırabilirler. Eşek arılarının iğneleri zehirlidir. Arı sokması çok ciddi sağlık problemlerine ve ağır alerjilere sebep olabilmektedir.

İki çift saydam zar şeklinde kanatları olan yaban arılarının vücudu baş, göğüs ve karın olmak üzere üç kısımdan oluşmaktadır. Boyutları genellikle 23 – 30 mm aralığındadır. Vücutları yumuşak ve tüyle kaplıdır.

YABAN ARILARININ ZARARLARI

Koloni şeklinde yaşamsal faaliyetlerini sürdüren yaban arıları, kovanlarını yaptıkları alanlarda sizleri rahatsız ederek yaşam alanınızı istila ederler.

Evler, apartmanlar, marketler, kamu binaları, oteller, bahçeler, ofisler, fabrikalar arılar tarafından kolaylıkla istila edilebilir.

Yaban arıları sokmalarında ciddi sağlık sorunları oluşabilir. Ağrılı olan bu eylemleri yüzünden cildinizde şişmeye bağlı alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Evde veya İş yerinizde yaban arısı kovanı olması durumunda profesyonel bir ilaçlama firması ile anlaşmanız gerekmektedir. Önlemi alınmazsa çok hızlı üreyen yaban arıları tarafından yaşam alanınız istila edilebilir. Çayırova Böcek İlaçlama olarak, bu konuda uzman teknisyenlerimiz ile ve Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz arı ilaçlama hizmetimizde % 100 başarı elde etmekteyiz.

YABAN ARISI İLAÇLAMA UYGULAMASI

Çayırova Böcek İlaçlama olarak bizi Kocaeli ilinin en iyi firmalarından biri yapan birçok sebep vardır. Bunların en başında arı ilaçlama uygulamalarımızda elde ettiğimiz kesin başarı gelmektedir.

Arı ilaçlama uygulamalarımızda ilk olarak arı kovanı eğer ulaşabileceğimiz yerde ise, onu ortadan kaldırmak oluyor. Eğer kovan ulaşılamayacak bir yerde ise (Çatı veya panjur gibi) bu alanların sökülmesi veya açılabilmesi için bu işi bilen kişiler tarafından kovanın ulaşılabilir hale getirilmesi gerekiyor. Daha sonrasında kovanı bulunduğu yerden alıyor ve ilaçlama işlemimize o şekilde devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlarımızla gerçekleştirdiğimiz ilaçlarımız ile sıvı uygulama yapıyoruz. İlaçlamanın sonunda arı probleminizden sizi kesin bir şekilde kurtarıyoruz.

Çayırova Bilim İlaçlama 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilir, garantili arı ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!