Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DARICA HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

DARICA HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA,

Darıca böcek ilaçlama, ekibi olarak, böcek ilaçlama işlemlerinde ilk önce sizin için problem teşkil eden haşere türünü tespit etmekte ve daha sonrasında sorun haline gelen böcek probleminize en etkili ve en uygun programı hazırlamaktayız. Bu programın sonucunda evinizi / iş yerinizi istila eden böceklerden sizi tamamıyla kurtarıyoruz.

Diğer haşere türlerinde olduğu gibi hamam böceği problemlerinizde de sizi baş belası olan bu böceklerden kurtarıyoruz.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ EN ÇOK İSTİLA EDEN BU BÖCEKLERİ DAHA YAKINDAN TANIYALIM

Hamam Böcekleri diğer adıyla kalorifer / petek böcekleri olarak bildiğimiz bu tür, belki de en çok mücadele ettiğimiz haşere türüdür. Evlerde, işyerlerinde, okullarda, yurtlarda, lokanta ve pastanelerde, hastane ortamlarında, kiler ve depolarda, sitelerde, apartmanlarda, fabrikalarda vb. birçok alanda oldukça sık karşımıza çıkan hamam böcekleri çok hızlı üreyen bir böcektir. Hamam böcekleri, çatlaklar, kanallar, kanalizasyon ve drenaj boruları gibi birçok yolla yaşam alanınıza girerek sizi huzursuz edebilir.

Bu böcek türleri dünyanın her yerinde yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmektedirler. Bol miktarda besin kaynağı, su ve sıcaklık açısından eviniz onlar için en uygun barınma yeridir.

Eğer alanda 1 tane hamam böceği ile karşılaştıysanız, bilin ki görmediğiniz daha onlarcası gizli alanlarında evinizi / iş yerinizi istila için uygun zamanı kollamaktadırlar. Hamam böcekleri, kendileri için en uygun yaşam şartlarının oluşabildiği alanları bulduklarında tüm yıl orada aktif olabilirler. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında da yaşayabilen kalorifer böceklerinin rengi genellikle sarımsı kahverengi renklerindedir.

İnsanlara kıyasla radyasyona da 16 kat daha dayanıklıdırlar.

Bir dişi kalorifer böceği, hayatı boyunca 350.000 – 680.000 arasında yumurta yapmaktadır. Bir kez çiftleşmeden sonra bile bir daha hiç çiftleşmeden kendilerine ömür boyu yetecek spermi saklayabilir, hayatı boyunca hiç çiftleşmeden üreyebilirler.

Kafaları olmadan bile 2 hafta kadar yaşayabilen bu haşere türlerinden bireysel yöntemlerle kurtulmaya çalışmak, sonuç getirmemektedir. Bu hususta profesyonel bir ekipten yardım almanız gerekmektedir.

Darıca Böcek İlaçlama ekibimiz alanında uzman teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Hamam böceği probleminize karşı kullandığımız ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlıdır. İnsan sağlığına ve varsa evcil hayvanlarınızın sağlığına kesinlikle hiçbir zarar vermemektedir.

KALORİFER (HAMAM) BÖCEĞİ İLAÇLAMA YÖNTEMLERİ

Bu haşere türleri için en etkili yöntemler, sıvı ilaçlama ve jel uygulamalarıdır.

Böceklerin türüne göre girip çıkabileceği her yeri tespit edip, dip bucak olmak üzere evinizin / iş yerinizin her yerini pompa ve spreyleme yöntemi ile detaylı bir şekilde sıvı ilaçla ilaçlıyoruz. Jelleri de böceklerin yuva yapabileceği, gezebileceği yerlere uyguluyoruz. Jellerimiz 3 ay kadar alanda bozulmadan etkisini devam ettirmektedir.

Uygulama seanslarının sayısı ve ücretleri üreme ve yoğunluğa bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Genellikle geceleri mutfak ve banyolarınızda gördüğünüz bu zararlı haşerelerden tamamıyla kurtulabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Darıca Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!