Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DERİNCE GÜVE İLAÇLAMA

DERİNCE GÜVE İLAÇLAMA

GÜVE İLAÇLAMA,

Kocaeli ‘nin her ilçesinde verdiğimiz böcek ilaçlama hizmetimizi Derince ilçemizde de en profesyonel şekilde siz müşterilerimize sunmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz fare ilaçlama, pire ilaçlama, kertenkele ilaçlama, yılan ilaçlama, örümcek ilaçlama, sinek ilaçlama, hamam böceği ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, sivrisinek ilaçlama, meyve sineği ilaçlama, yılan ilaçlama, uyuz böceği ilaçlama, yaban arısı ilaçlama uygulamalarımızın yanı sıra güve ilaçlama uygulaması da yapmaktayız.

GÜVE NEDİR?

Güve, genel olarak evlerde yaygın olarak karşımıza çıkan kanatlı bir haşere türüdür. Odun, kumaş, bakliyat, kürk ve kıyafetlere musallat olan bu böcekler, yaklaşık 20 – 25 C sıcaklıkta ve % 70 oranında nemli alanlarda yaşamsal faaliyetlerini sürdürmektedirler. Karanlık ortamları seven bu böcekler, halı, kıyafet, tahıl gibi birçok şeye zarar veren kelebeğin larvasıdır.

Gerekli müdahale zamanında yapılmaz ise çoğalıp başınıza bela olabilirler. Tüm dünyada yaygın olan bu haşere türü, un, sebze, çay, pirinç gibi gıdalarınıza da musallat olarak sağlığınıza zarar verebilir.

Derince Böcek İlaçlama servisimiz ile siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarınızı istila ederek, sağlığınızı tehlikeye sokan bu canlılar ile verdiğiniz savaşta sizlerin yanınızdayız. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz güve ilaçlama uygulamalarımızdan faydalanabilmek için bizlerle çağrı merkezimizden irtibata geçebilirsiniz.

GÜVENİN VERDİĞİ ZARARLAR

Dünyanın her yerinde karşımıza çıkabilecek bu böcekler, ambar ve tarlalardaki buğdaya dadanırlar. Güve tarafından istila edilmiş buğday ile yapılan ekmek ve diğer gıda ürünleri, insan sağlığı açısından oldukça tehlikelidir.

Güveler daha çok gıdalarınızı ve kıyafetlerinizi sakladığınız mutfak dolaplarında, kiler ve depolarda, giysi dolapları ve baza altlarında aktif olurlar. Tam zamanında müdahale gerçekleşmez ise hızlıca çoğalabilir, giyecek ve gıdalarınıza zararlar verebilirler. Halı, perde ve döşemelere de zarar verdikleri gözlemlenen bu haşerelerden kurtulabilmenin tek yolu profesyonel bir destek almaktır.

Derince güve ilaçlama teknisyenlerimiz, bu konuda uzmandır.

GÜVE PROBLEMİNİN ÖNLENMESİ

Güve istilasını önlemek için öncelikle giyim eşyalarınızın ve gıda malzemelerin dikkatlice kontrol edilmesi gerekmektedir. Yaşamsal faaliyetlerini sürdürebilmek için nemli ortamları tercih eden güveler, daha fazla eşya, kıyafet ve gıdanızı istila etmeden bu eşya ve malzemelerinizi iyi dezenfekte edilmiş ve düşük ısılı, kuru ortamlara yerleştirmeniz gerekmektedir. Bu, güve probleminizi yok etme konusunda faydalı bir adım olacaktır.

Çok hızlı üremeleri sebebiyle, alanda çok çabuk çoğalan güvelerden kurtulmak için profesyonel bir ekipten destek almanız gerekmektedir.

İnsan sağlığına hiçbir şekilde zararı olmayan biyosidal ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz güve ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek ve istediğiniz gün ve saat için randevunuzu oluşturabilmek için 0850 808 87 11 numaralı Derince Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!