Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DİLOVASI KARASİNEK İLAÇLAMA

DİLOVASI KARASİNEK İLAÇLAMA

KARASİNEK İLAÇLAMA,

Diğer haşere türlerinde olduğu gibi karasinek ile mücadelede de uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Bu haşerelerin yok edilmesinde Kocaeli ‘nde kesin başarılar elde eden Dilovası Böcek İlaçlama, ekibimiz ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

KARASİNEKLERİN YAPISI VE ZARARLARI

Sinekler dünya üzerinde en yaygın olan böcek türüdür. 120.000 ‘den fazla türü olduğu bilinmektedir. İnsanlara doğrudan ısırma yolu ile ya da salgıladıkları dışkı veya sıvı vasıtası ile 40 ‘tan fazla hastalık türü bulaştırmaktadırlar.

Evlerde ve iş yerlerinde en yaygın olarak karşılaştığımız sinek türü karasineklerdir. Yaşam süreleri 2 ila 4 hafta arasında değişen bu haşereler genellikle gündüz saatleri aktif olmaktadır. Yaşamları için en uygun hava koşulu sıcak havalardır. Bu koşullar sağlandığında karasinekler yaklaşık 9.000 ‘e kadar yumurta bırakabilirler. Bu, üremenin bu türlerde çok hızlı gerçekleştiği anlamına gelmektedir.

Yemek yedikleri zaman yiyeceklerini yumuşatmak için tükürük salgılarlar ve sürekli dışkı bıraktıkları için dizanteri, tifo ateşi vb. bir dizi bağırsak enfeksiyonu taşırlar. Bu nedenle gıdalarınızdan ve kişisel eşyalarınızdan uzak tutulmalıdırlar. Dışkı, gübre, tuvaletler ve çöp bidonları gibi bakteri ve mikropların en yoğun olduğu yerlerde hızlıca üreyen karasinekler, daha sonrasında taşıdıkları mikrop ve bakterileri gıdalarınıza aktarırlar. Karasinekler, ayakları ile mikropları taşırken bunun yanı sıra sürekli dışkı da bırakırlar. Bu dışkılar, tabak ve tezgahlarda, fincanlarda ve yiyeceklerde çıplak gözle görülebilir.

Bu hususta Dilovası Sinek İlaçlama, ekibimiz, oldukça deneyimli ve işinde son derece başarılı teknisyenlerimizden oluşmaktadır.

KARASİNEKLERLE MÜCADELE

Karasinekler çok hızlı üredikleri için bireysel yöntemler ile onlardan kurtulmak imkansızdır. Evinizin / iş yerinizin kapı ve pencerelerine takmış olduğunuz sineklikler sorunu azaltsa da kökten çözmeyecektir. Bu konuda Dilovası Böcek İlaçlama, uzmanlarımızdan profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlar ile gerçekleştirdiğimiz karasinek ilaçlama hizmetlerimiz ile sizi karasinek problemlerinizden kurtarabiliriz. Son teknoloji olan pompa ve spreyleme yöntemi ile sıvı ilaçlama yapıyoruz. Alanın her yerini dip bucak olacak şekilde ilaçlıyoruz. Uygulama sırasında kullandığımız ilaçlarımız tamamıyla biyosidal olup, insan sağlığı ve çevreye hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Dilovası Böcek İlaçlama, sunduğumuz hizmetler, hafta içi ve hafta sonları gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturmak, can sıkıcı ve oldukça tehlikeli olan karasineklerden kurtulabilmek için 7/24 açık olan çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!