Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

DİLOVASI KARINCA İLAÇLAMA

DİLOVASI KARINCA İLAÇLAMA

KARINCA İLAÇLAMA,

Böcek ilaçlama çok ciddi bir iştir. Yanlış yapılan yöntemler, çok fazla zaman kaybına sebep olabildiği gibi böcek probleminizin de daha çok artmasına sebep olmaktadır. Doğru önlem alınmadığı takdirde karıncalar da diğer haşere türleri gibi hızlıca çoğalarak evinizi istila edebilirler.

Evinizi / iş yerinizi ya da bahçenizi istila eden karınca ve diğer böcek türlerinden kurtulabilmek için Dilovası Böcek İlaçlama, servisimizden faydalanabilirsiniz. Dilovası böcek ilaçlama ekibimiz, işini son derece titizlik ve uzmanlıkla yapan teknisyenlerimizden oluşmaktadır.

KARINCALARIN YAPISI VE YAŞAM ALANLARI

İş bölümü yapmaları ve çalışkan olmaları ile bilinen karıncalar, daha çok ortamda var olan kırıntıları ve yiyecekleri olabilecek gıdaları taşımakla meşgul olurlar. Koloniler halinde yaşayan bu haşereler tek başlarına dolaşmazlar. Daha çok sıcak havalarda ortaya çıkan karıncalar, evinizdeki, iş yerinizdeki bütün gıdaları istila edebilirler.

Karıncaların bilinen 12.000 ‘den fazla türü vardır. Dirsekli antenleri ve ince boğumlu belleri ile kolaylıkla tanınabilirler. Sayıları milyonlarca olabilen kolonilerle yaşarlar. Dünya üzerinde hemen hemen bütün kara parçalarında yaşam faaliyetlerini sürdürürler. Boyutları türüne göre 0,75 mm ile 52 mm arasında değişmektedir. Kafalarında bulunan antenleri sayesinde hava akımlarını ve titreşimlerini algılar ve dokunma yoluyla diğer türler ile iletişim kurarlar.

KARINCALAR İLE MÜCADELE

Karıncalar çok hızlı üreyip çoğalabilen bir haşere türü olduğundan, bireysel yöntemler ile mücadele etmek problemi bitirmemektedir. Bu durum yalnızca zaman kaybına ve böceklerin çoğalmasına sebep olacağından, profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım alınması gerekmektedir.

Dışarıdan temin edilen ilaçlar, koloniler halinde yaşayan karıncaların en iyi ihtimalle yalnızca bir kaçını öldürmeye yetecektir.

Tam da bu noktada uzman teknisyenlerimizden oluşan Dilovası Böcek ilaçlama ekibimiz ile karıncaları kontrol altına alarak, sizleri böcek probleminizden kurtarıyoruz.

KARINCA İLAÇLAMA

Kesin çözümlerle hizmetinize sunduğumuz karınca ilaçlama hizmetimizi Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştiriyoruz. Pompa ve spreyleme yöntemleri ile yaptığımız sıvı ilaçlama sayesinde karınca probleminizi kökten çözüyoruz. İlaçlarımızın tamamı biyosidal olup insan sağlığına zarar vermemektedir. Aynı zamanda rezidüel olan ilaçlarımız sayesinde, böcek ilaçlama uygulama sonrası eşya ve kıyafetlerinizde hiçbir leke ve iz ile karşılaşmazsınız.

Garantili karınca ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı Dilovası Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!