Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
 • Whatsapp

  0532 765 94 98

 • Bizi Arayın

  0850 808 87 11

 • E-Posta

  info@bilimilaclama.com

 • İletişim

DİLOVASI UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

DİLOVASI UYUZ BÖCEĞİ İLAÇLAMA

UYUZ  İLAÇLAMA,

Dilovası Böcek İlaçlama; Kocaeli ilçesinde, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ilaçlar ile hizmet veren sertifikalı bir haşere kontrol şirketidir. Piyasada uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz. Dezenfekte (ortamdaki mikroorganizmaların, bakteri ve virüslerin yok edilmesi), böcek ilaçlama (hamam böceği, tahta kurusu, keneler, sinekler, eşekarısı, karıncalar, sivrisinekler, pireler, örümcekler, tahta kurdu, güveler, tütün böceği, kuş biti, uyuz böceği ilaçlaması) ile ilgili hizmetler sunuyoruz.

UYUZ BÖCEĞİ NEDİR?

Dilovası ilçemizde oldukça fazla karşılaştığımız problemlerden biri olan, deri böceği olarak da bilinen uyuz böcekleri, yaklaşık 0,1 – 0,4 mm boyutlarında olan oldukça küçük bir haşere türüdür.

Hayvan ve insanların derisi altında yaşayan uyuz böcekleri, yumurtalarını bu derinin altına bırakır. Dirsek ve bilekler, koltuk altı, göğüs, bel, kalça ve parmaklar arasındaki alanlar, bebeklerde ve küçük çocuklarda, bağışıklığı zayıflamış kişilerde kafa, yüz, boyun, eller ve ayak tabanlarında da görülebilir.

Uyuz böceği probleminizden % 100 garantili bir şekilde kurtulabilmeniz için Dilovası Uyuz İlaçlama ekibimiz sizlere profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

UYUZ BELİRTİLERİ

 • Uyuz böceklerinde ilk temastan sonra belirtilerin ortaya çıkması yaklaşık altı hafta sürebilmektedir.

 • Uyuz böceklerinin en belirgin belirtileri, geceleri ağırlaşan döküntü ve yoğun kaşıntıdır.

 • Küçük ısırıklardan oluşmuş kurdeşen tarzı döküntüler, deride kızarıklık ve kabarcıklar da belirtiler arasında yer almaktadır.

UYUZ BÖCEĞİ NASIL BULAŞIR?

Doğrudan cilt teması ile kişiden kişiye kolayca bulaşabilen uyuz böceği, oldukça rahatsız edici problemleri de beraberinde getirir. Hijyeninize ne kadar dikkat ederseniz edin yatak, kıyafet gibi ortak kullanılan eşyalardan bile kolayca bulaşabilen uyuz böceği herkeste görülebilir.

UYUZ BÖCEĞİ PROBLEMİ KARŞISINDA YAPILMASI GEREKENLER

İlk olarak ailede tek bir bireyde bile uyuz tespit edilmiş ise, ailedeki herkesin tedaviye başlaması gerekmektedir.

Doktorunuzun vereceği ilaç ve losyonları düzenli olarak, eksiksiz kullanmanız gerekmektedir.

Uyanır uyanmaz duş alınmalıdır.

Nevresim, çarşaf, iç çamaşırları, giysi ve havlularınızı yüksek ısıda yıkamalı ve ütülemelisiniz.

Tüm bunlar yapılırken % 100 çözüme ulaşmak için de profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir. Tam da bu noktada Dilovası Böcek İlaçlama olarak kesin başarı elde ettiğimiz uyuz ilaçlamasında sizlere destek olabiliriz. Bize ulaşabilmek ve garantili uyuz böceği ilaçlama hizmetimizden yararlanabilmek için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!