Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ELMADAĞ AKREP İLAÇLAMA

ELMADAĞ AKREP İLAÇLAMA

AKREP İLAÇLAMA,

Yapılan araştırmalara göre doğal tabiatın en tehlikeli hayvanlarından biri hiç kuşkusuz akreplerdir.

Bu korkunç canlılarla bireysel olarak baş edebilmek çok zordur. % 100 başarı elde ettiğimiz akrep ilaçlama, uygulamalarımızı Elmadağ Böcek İlaçlama, olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ / BAHÇENİZİ İSTİLA EDEN AKREPLERİ YAKINDAN TANIYALIM

Ön taraflarında avlarını yakalayabildikleri kıskaçları bulunan akreplerin 4 çift bacağı bulunmaktadır. Siyah, sarı, kahverengi, kırmızı gibi birçok türü vardır.

Bazı türlerin 10 ile 15 yıl arasında yaşadığı bilinen ülkemizdeki akrep türlerinin çoğunun yaşamı 3 yıl ile 5 yıl arasındadır. Boyutları türüne göre 13 mm – 225 mm arasında değişmektedir. Genellikle geceleri aktif olan akrepler ile gündüz vakitlerinde de karşılaşmanız olasıdır.

Toplum içinde yaşayan bu canlılar yumurta ile çoğalmaktadırlar. Gebelik süreleri yaklaşık 7 – 12 ay kadardır. Her dişi akrep 34 ile 110 arasında yumurta yapabilmektedirler.

Akrep problemi ile karşılaşıldığında, bu canlıların ölümcül tehlikede olduğu unutulmamalıdır. Sinsi ve sessiz hareket eden akreplerden kurtulmak için Elmadağ Böcek İlaçlama,  sizlerin yanındadır.

Akrepler, diğer birçok haşereler gibi yalnız başlarına yaşam sürdürmezler. Eğer çevrenizde bir tane akrep ile karşılaştıysanız, bilin ki orada birçok akrep vardır. Çoğunlukla nemli ve sıcak bölgelerde yaşam faaliyetlerini sürdüren akrepler, hem kırsal hem de şehir hayatında karşınıza çıkarak yaşam konforunuzu bozabilirler.

Bir akrep ile karşılaşmanız durumunda bölgeyi en kısa sürede terk etmeniz ve profesyonel bir ilaçlama firmasından yardım almanız gerekmektedir.

Akrepler kutular, yakılacak odunlar, mobilyalar ve saksı çiçekleri vasıtası ile alana giriş yapabilirler. İçeri girdiklerinde bodrum katları, mutfak dolapları altındaki gizli yerler, süpürgelikler, duvar yarıkları, depo ve kiler gibi yerler ile garaj ve banyo gibi alanları kendilerine yaşam alanı olarak seçerler.

AKREPLERİN ZARARLARI

Birçoğu öldürücü zehir etkisine sahip olan akrepler, yılanlardan daha soğukkanlı ve sinsidirler. İnsanların yılanlardan sonra en fazla korktuğu eklembacaklılar grubunda yer almaktadırlar. Varlığı çok eski çağlardan beri bilinen akrepler hastalık taşımazlar. Fakat kuyruklarında bulan zehir iğnesi ile soktuklarında insanlar üzerinde, ölümcül etkilere sahip olan zehri ile çok ciddi sağlık problemleri yaratabilirler.

Akrep gibi ölüm saçan bir haşere ile mücadele ederken mutlaka uzmanlaşmış profesyonel akrep ilaçlama firmalarından yardım alınmalıdır.

Akrep ile mücadele kapsamında Elmadağ Akrep İlaçlama teknisyenlerimiz, alanında son derece titiz ve profesyoneldir.

TEK SEANSTA KESİN ÇÖZÜM

Elmadağ Akrep İlaçlama, en iyi ilaçlama şirketi olarak, akrep ilaçlama uygulamalarımızda % 100 başarı sağlamaktayız. Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz akrep ilaçlama uygulamalarımızı pompa ve spreyleme yöntemi ile gerçekleştiriyoruz. Sıvı ilaçlama ile akreplerin yuva yapabileceği her yeri detaylı bir şekilde ilaçlayıp, sizi akrep probleminizden kurtarıyoruz.

Ölümcül tehlike saçan akreplerden kurtulabilmek, yaşam alanınızı tekrardan güvenli hale getirebilmemiz ve akrep ilaçlama ile ilgili detaylı bilgi alabilmeniz için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı Elmadağ Akrep İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!