Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA

ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA

ESENYURT BÖCEK İLAÇLAMA

İstanbul’un her ilçesinde uyguladığımız böcek ilaçlama uygulamalarının sıklıkla yapıldığı ESENYURT ilçesi böcek, kemirgen ve haşere türlerinin en sık görüldüğü yerlerin başındadır. Yaşantımızın her alanında ev, işyeri, fabrika, atölye, okul, bahçe, hastane gibi yerlerde ortaya çıkan böcek türleri bizleri hijyenden yoksun bırakır ve sağlığımızı tehdit eder.  Esenyurt ilçemizde ise iklim koşulları, kalabalık yerleşim alanı, çoğunlukla ağaçlık alanlar olduğundan dolayı böcek, haşere ve fare türleri için ilaçlama işleminin en sık yapıldığı ilçemizdir.  Esenyurt gibi büyük ve kalabalık olan ilçemizde ilaçlama yapılırken oldukça dikkat edilmelidir. Yapılacak olan ilaçma yöntemi kesinlikle profesyonel olarak yapılmalıdır aksi taktirde bu haşere türlerininden kurtulmak imkansız olabilir. Bilim böcek ilaçlama şirketi olarak alanında uzman profesyonel teknisyenlerden oluşan ekip arkadaşlarımız sayesinde size %100 müşteri memnuniyeti ile böceklerden kurtulmanın garantisini veriyoruz.

İlaçlama yapılırken böceklerin, haşerelerin türlerine göre yapılan ilaçlama şekilleri farklıdır. Sıvı ilaçlama yöntemi pompa spreyleme ve ya ULV tekniğine göre yapılır. İlaçlama yapılacak olan alan detaylı bir şekilde bu yöntemlerle ilaçlanır.  Sıvı ilaçlama işlemi kokulu ve ya kokusuz olarak yapılabilir. Hamam böceği ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlama uygulamaları için sıvı ilaçlama uygulamasına ilave ve destek olarak da sıvı+jel ilaçlama yöntemi uygulanır. Esenyurt da sıklıkla uygulanan Fare ilaçlama uygulamaları için ise alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından kemirgen ve fare türleri için  İstasyon yöntemi ve yemleme tekniği kullanılır.  Fare ve kemirgen türleri uygulanan ilaçlama  istasyon yönteminde  kapalı kilitli kutular içine zehirli yemler konur. Bu zehirli yemlerden yiyen fareler su içme ihtiyacında bulunur. Kalabalık alanlara yaklaşamayan fareler geldikleri yoldan kanalizasyona giderek su içme isteği duyar ve orada kan zehirlenmesi yaşayarak ölürler. Böylece Esenyurt halkı dahil olmak üzere ilaçlama yapılan hiçbir yerde ölü fare görmek zorunda kalmazsınız.

İstanbulun her ilçesinde, Bakırköy böcek ilaçlama, Başakşehir böcek ilaçlama, Avcılar böcek ilaçlama, Ümraniye böcek ilaçlama, Şişli böcek ilaçlama , Güngören böcek ilaçlama, Beşiktaş böcek ilaçlama, Pendik böcek ilaçlama, Kağıthane böcek ilaçlama, Esenyurt böcek ilaçlama uygulamalarımızda profesyonel firmamız tarafından hizmet vermekteyiz bizlere web sitemizden va ya çağrı merkezimizden 7/24 ulaşablirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!