Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ESENYURT DEZENFEKTE

ESENYURT DEZENFEKTE

Esenyurt, İstanbul ilimizin Avrupa Yakasında bulunan bir ilçemizdir. Nüfus yoğunluğu oldukça fazla olan Esenyurt’ta insanların virüsten koruması için yoğun tedbirler almaları gerekmektedir. Bizler İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Esenyurt ilçemizde de Esenyurt dezenfekte uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.

Bu zararlı virüsler, konuşma sırasında oluşan damlacıklar ve öksürük ya da hapşırma yoluyla yayılma eğilimindedir. Corona virüsünün (korona virüs) de bu şekilde yayılması yüksek bir olasılık olarak görülüyor. Enfekte bir insan öksürdüğünde veya hapşırdığında, tükürük ve / veya mukus damlacıkları bırakır. Bu damlacıklar çevredeki insanlara bulaşabilir, yapışabilir, doğrudan yüzüne temas edebilir veya el ile transfer edilebilir. Enfeksiyona neden olabilen bu durumlar oldukça önlenmelidir. Bu durum kişisel hijyene dikkat edilmesi ile ve dezenfeksiyon uygulamaları gerçekleştirilmelidir.

ESENYURT DEZENFEKSİYON ALANLARIMIZ

Dükkanlar, iş yerleri, ofisler, çağrı merkezleri, mağazalar, evler kısacası açık ya da kapalı her alan etkili bir şekilde dezenfekte edilir ve sağlığınız koruma altına alınır.

Esenyurt dezenfekte, dezenfeksiyon uygulama yöntemleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilir, dezenfeksiyon hizmeti almak için randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!