Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ESENYURT PİRE İLAÇLAMA

ESENYURT PİRE İLAÇLAMA

ESENYURT PİRE İLAÇLAMA

İlaçlama şirketi olarak sizlere böcek, pire sorununuzdan kurtarmak için özveriyle çalışmaktayız. Yaşam alanlarımızdaki konforu ve hijyeni yok eden bu canlılardan bir an önce kurtulmak isteriz. Böcekler, fareler ve pireler hızla üreyen ve yılda 3 ila 6 böceğin türüne göre de daha fazla kez üreme gerçekleştiren ve her üremede birden fazla yavrulayan canlılardır. Yaşam alanlarımızı kolaylıkla istila eden bu canlılardan bireysel olarak, profesyonel olmayan yöntemlerle kurtulmaya çalışmak çabalarınızı sonuçsuz bırakacaktır. Pire ve çeşitli haşere türleriyle tek başınıza mücadele etmeyin bırakın en iyi ilaçlama şirketi olarak böcekler, pireler ve farelerle sizin yerinize biz savaşalım. Türkiye’nin en iyi ilaçlama şirketi olmamızı çalışma prensibimizin başına müşteri memnuniyetini endekslememize borçluyuz. Böcek ilaçlama, pire ilaçlama ve fare ilaçlama da %100 müşteri memnuniyetine sahibiz.

Esenyut’ta profesyonel böcek ilaçlama uygulamalarımızı titizlik içerisinde gerçekleştiririz. Esenyurt İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bir ilçemizdir. Yoğun bir şekilde nüfus yoğunluğu olan Esenyurt’ta her yerde olduğu gibi sık sık haşere problemleri yaşanabilir.

Karşılaşılan pire, tahta kurusu, tahta kurdu, karınca, örümcek, çiyan, uyuz böceği, uyuz böceği gibi türler için sıvı ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı spreyleme pompa ya da böceğin türüne göre ulv teknikleri ile gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama ile ilaçlanacak tüm alan detaylı bir şekilde ilaçlanır. Bu sayede ortamdaki tüm pirelerden  kısa süre içerisinde kurtuluruz. Sıvı ilaçlamalarımız kokulu ve kokusuz şekilde yapılabilmektedir.

Böcek ilaçlama uygulamalarımızı haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre en uygun yöntem ve teknikler ile gerçekleştiririz. Karşılaştığınız böceğin türüne ve yoğunluğuna göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı + jel ilaçlama ve istasyon yöntemleri ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlamalarımızı pompa spreyleme ya da böceğin türü ve yoğunluğuna göre ulv teknikleri ile gerçekleştiririz. İlaçlama işlemi gerçekleştirilecek alanın tamamı sıvı ilaçlama yöntemimiz ile detaylı bir şekilde ilaçlarız. Esenyurt sıvı ilaçlama uygulamalarımız ve tüm alanlarda gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama uygulamalarımız kokulu ilaçlama ya da kokusuz ilaçlama şeklinde gerçekleştirilebilir. Bu durum böceğin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenir.

Pire ile karşılaştığınız her alanda profesyonel yöntemlerimiz ile uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Kapalı alan ya da açık alan fark etmeksizin pirelerden sizleri kısa süre içerisinde kurtarırız.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!