Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ESENYURT SIVI İLAÇLAMA

ESENYURT SIVI İLAÇLAMA

ESENYURT SIVI İLAÇLAMA

Esenyut’ta profesyonel böcek ilaçlama uygulamalarımızı titizlik içerisinde gerçekleştiririz. Esenyurt İstanbul Avrupa Yakasında bulunan bir ilçemizdir. Yoğun bir şekilde nüfus yoğunluğu olan Esenyurt’ta her yerde olduğu gibi sık sık haşere problemleri yaşanabilir.

Böcek ilaçlama uygulamalarımızı haşerenin türüne ve yoğunluğuna göre en uygun yöntem ve teknikler ile gerçekleştiririz. Karşılaştığınız böceğin türüne ve yoğunluğuna göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı + jel ilaçlama ve istasyon yöntemleri ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Haşerelerin çoğalması ile birlikte son zamanlarda sıklıkla tercih edilen uygulamalar arasında sıvı kokusuz böcek ilaçlama hizmeti yer almaktadır. Haşerelerin kalıcı bir şekilde yok edilmesine fırsat tanıyan haşere ilaçlama servisleri aynı zaman da mekânda hijyenin sağlanmasını da sağlar.

Karşılaştığınız gümüş böceği, uyuz böceği, karınca, örümcek, çiyan, tahtakurusu, tahta kurdu, pire gibi böcek türleri için sıvı ilaçlama uygulaması gerçekleştiririz.

Sıvı ilaçlamalarımızı pompa spreyleme ya da böceğin türü ve yoğunluğuna göre ulv teknikleri ile gerçekleştiririz. İlaçlama işlemi gerçekleştirilecek alanın tamamı sıvı ilaçlama yöntemimiz ile detaylı bir şekilde ilaçlarız. Esenyurt sıvı ilaçlama uygulamalarımız ve tüm alanlarda gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama uygulamalarımız kokulu ilaçlama ya da kokusuz ilaçlama şeklinde gerçekleştirilebilir. Bu durum böceğin türüne ve yoğunluğuna göre belirlenir.

Böcek ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir şekilde zararı yoktur. İnsanlara ve evcil hayvanlara hiçbir şekilde zararı olmayan ilaçlarımızın aynı zamanda bitkilere de hiçbir zararı yoktur. Haşere ilaçlama servisi bünyesinde çalışan personellerin alanında uzmanlaşmış , bilgili ve sertifikalı olması da hizmet kalitesini büyük ölçüde etkilemektedir. Haşere ilaçlama servisi tarafından kullanıma alınacak olan ilaçların hem Dünya Sağlık Bakanlığından onaylı hem de ziraat mühendislerinin denetimi altından geçmiş olması gereklidir.

Esenyurt sıvı ilaçlama ve tüm ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiren ekiplerimiz alanında eğitimli uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Profesyonel ekibimiz etkili ilaçlama uygulamalarımız ile böcek ilaçlama işlemlerimizi gerçekleştiririz.

Haşere ile karşılaştığınız her alanda profesyonel yöntemlerimiz ile uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Kapalı alan ya da açık alan fark etmeksizin haşerelerden sizleri kısa süre içerisinde kurtarırız.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!