Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ETİMESGUT FARE İLAÇLAMA

ETİMESGUT FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA,

Ankara ilinde verdiğimiz ilaçlama hizmetleri arasında bulunan Etimesgut Fare İlaçlama uygulaması, müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir. Diğer haşere türlerinde olduğu gibi fare probleminizde de en profesyonel yöntemleri kullanarak sizi bu probleminizden tamamıyla kurtarıyoruz.

FARELERİN YAPISI

Evinizde ya da işyerinizde fare bulmak çok korkutucu olabilir. İdrar ve dışkıları ile birçok hastalığı yayarak çok sayıda sağlık problemlerine sebep olabilen farelerin toplamda 4 ayağı vardır. Ayaklarında bulunan tırnakları sayesinde çok hızlı koşabilir ve çok yüksek yerlere tırmanabilirler. Çok keskin olan dişleri ile aklınıza gelebilecek her şeyi kemirebilirler. Uzun kuyruklarını genelde tutunabilmek için kullanırlar. İnsanların duyamayacağı sesleri bile duyabilecek kulakları sayesinde, siz daha ne olduğunu anlamadan göz açıp kapanıncaya kadar ortadan kaybolabilirler.

Bu kemirgenler asla tek başına gezmezler. Evinizde ya da iş yerinizde yalnız bir fareye denk geldiyseniz, bu orada birden fazla fare bulunduğu anlamına gelmektedir. Oldukça hızlı çoğalan fareler yılda 5 – 10 defa ürer ve her üremede en az 8 adet yavru doğururlar. Eğer bu üreme kontrol altına alınmazsa eviniz / iş yeriniz fare istilasına uğrayarak bu durum çok ciddi problemlere yol açacaktır.

Etimesgut Fare ilaçlama ekibimiz, bu alanda kendini oldukça geliştirmiş, eğitimli uzman kadromuzdan oluşmaktadır. Fare problemlerinize karşı açmış olduğunuz savaşınızda, onlardan kurtulabilmeniz için kesin çözümler sağlıyoruz. Sizleri fare problemlerinizden kurtarıyoruz.

EVİNİZİ / İŞ YERİNİZİ İSTİLA EDEN FARELERİN ZARARLARI

Ortaçağda birçok insanın da ölümüne sebep olmasıyla vebanın sembolü haline gelmiş olan fareler, oldukça tehlikeli hastalıkların da davetlisi olmasına sebep olan canlılardır. Duvarlara, çatılara yuvalar yaptıklarında çıkardığı sesler yüzünden bütün gün kabusunuz olabilirler. Fareler genellikle sessizliği fırsat bildiklerinden geceleri aktif olurlar. Siz farkında olmadan, sessiz bir şekilde çeşitli eşya ve gıdalarınıza zarar verebilirler. Kabloları da kemirerek büyük yangınlara sebep olabilirler.

Duvar ve çatılarda çıkardıkları sesleri ile ve çoğunlukla ortamda bıraktıkları dışkılarıyla kendilerini belli ederler. Fare dışkısı, pirinç tanesi büyüklüğünde ve koyu renktedir. Evinizde / iş yerinizde böyle bir görüntüyle karşılaşmanız durumunda profesyonel bir firma ile anlaşıp uzman bir destek almanız gerekmektedir.

FARE PROBLEMİNİZDEN KURTULABİLMENİN YOLLARI

Fare problemlerinizin bitmesinde bireysel yöntemlere başvurmak etkili olmayacaktır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz fare ilaçlama hizmetimizle, siz değerli müşterilerimizi fare problemlerinizden kurtarıyoruz.

Fare problemi yaşıyorsanız 0850 808 87 11 numaralı Etimesgut Bilim İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve fare ilaçlama servisimiz için randevu oluşturabilirsiniz.

ETİMESGUT İLÇESİNDE HİZMET VERDİĞİMİZ YERLER

30 Ağustos, Ahi Mesut, Alsancak, Altay, Aşağıyurtçu, Atakent, Atayurt, Ayyıldız, Bağlıca, Bahçekapı, Balıkuyumcu, Elvankent, Erler, Eryaman, Etiler, Fatih Sultan, Fevziye, Göksu, Güzelkent, İstasyon, Kâzım Karabekir, Oğuzlar, Orhun, Piyade, Süvari, Şehit Osman Avcı, Şehitali, Şeker, Şeyh Şamil, Topçu, Tunahan, Turkuaz, Yapracık, Yavuz Selim, Yeşilova, Yukarıyurtçu mahallelerinde hizmet vermekteyiz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!