Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ETKİLİ DEZENFEKSİYON

ETKİLİ DEZENFEKSİYON

Gözle görülmeyen virüslerin, bakterilerin, mantarların ve daha zararlı birçok mikro-organizmaların sizleri hasta etmemesi için ortamlarda etkili dezenfeksiyon işlemlerinin gerçekleştirilmesi gereklidir. Özellikle, son günlerde corona virüsünün tüm dünyada hızla yayılması ile dezenfeksiyon, oldukça önemli hale gelmiştir.

Bizler etkili ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı dezenfektanlar ile, dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Dezenfektanlarımız, son derece etkili güvenilir dezenfektanlardır.

Dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştirirken alanında uzman, deneyimli teknisyenlerimiz ile, tüm ortamları büyük bir dikkat içinde dezenfekte ederiz.

Etkili dezenfeksiyon hizmetimiz ile, sağlığınızı koruma altına alırız. Özellikle son derece tehlikeli corona virüsünün yayıldığı bu günlerde, insanların olduğu her ortamda dezenfeksiyon uygulamalarının gerçekleştirilmesi hayati önem taşır. Virüsün yaşam alanlarımızda yayılımını en aza indirmek ve sağlığınızı koruma altına almak için bizlerle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

DEZENFEKSİYON UYGULAMASI GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ ALANLAR

Evler

İş yerleri

Ofisler

Okullar

Eğitim kurumları

Çağrı merkezleri

Lokantalar

Cafeler

Depolar

Bahçeler

AVM’ler

Tesisler

Salonlar

Şantiyeler

Kısacası insanların olduğu her alanda etkili virüs dezenfeksiyon uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Dezenfektanlarımız, bulunduğunuz ortamın havasını temizler ve sizleri gözle görülmeyen zararlılardan korur. Tam koruma sağlamak ve etkili bir dezenfeksiyon uygulaması olması adına, yaşam alanlarının belli aralıklarla ve düzenli olarak dezenfekte edilmesi tavsiye edilmektedir.

Dezenfekte işlemleri, virüs ilaçlama, dezenfektanlar ve daha fazlası hakkında bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!