Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ETKİLİ İLAÇLAMA

ETKİLİ İLAÇLAMA HİZMETİ

Gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı onaylı, ruhsatlı ve etkili ilaçlardır.

Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarımız ile son derece etkili sonuçlar alıyor ve müşterilerimizi böcek sorunlarından kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

Böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızda son teknoloji ilaçlama tekniklerimiz ve son kalite ilaçlarımız ile fare ve böcek sorunlarınızı kısa zamanda yok ediyoruz.

İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Sakarya’da etkili ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Beş ilimizin her ilçesinde büyük bir titizlik ile gerçekleştirdiğimiz etkili böcek ilaçlama, müşterilerimizin sağlığını koruma altına alıyor.

Karşılaştığınız böceğin türüne göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı+jel ilaçlama ve fare istasyonları yöntemleri ile tüm haşere ve kemirgen sorunlarını çözüyoruz.

Açık ya da kapalı her alanda etkili ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz ve kısa süre içerisinde çözüme ulaşırız.

Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde, çağrı merkezlerinde, depolarda, araçlarda, bahçelerde, apartmanlarda ve her nerede olursa olsun bir böcek ya da fare ile karşılaştığınızda, bilmelisiniz ki bu canlılar tek başlarına yaşamazlar ve böcekler de fareler de kısa sürede, hızla ürerler. Bu nedenle geç kalınmadan, haşereler ve fareler yaşam alanlarımızı istila etmeden önlem alınmalıdır.

Pire, fare, bit, hamam böceği, uyuz böceği, örümcek, kalorifer böceği, karınca, çiyan, akrep, yılan ve diğer tüm türden haşereler için ilaçlama uygulaması gerçekleştiririz.

İstediğiniz gün ve saatte gerçekleştirdiğimiz etkili ilaçlama uygulamalarımız için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!