Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

ETKİLİ SIVI İLAÇLAMA

ETKİLİ SIVI İLAÇLAMA

Sıvı ilaçlama uygulamalarımız ile sizleri tüm böcek sorunlarınızdan kurtarırız.

Sıvı ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır.

İlaçlarımız son derece kaliteli ilaçlardır. Hem biyosidal hem de rezidüel olan ilaçlarımız ile sıvı ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı spreyleme, pompa ya da böceğin türüne ve yoğunluğuna göre ULV yöntemi ile gerçekleştiririz.

Sıvı ilaçlama, karşılaştığınız hemen hemen her tür böcekler üzerinde gerçekleştirilebilir. Sıvı ilaçlama yöntemimiz böcekler için oldukça etkili ve doğru yöntemdir.

Son teknoloji ilaçlama tekniklerimiz ile gerçekleştirdiğimiz sıvı ilaçlama, yine karşılaşılan böceğin türüne göre kokulu ya da kokusuz şekilde yapılabilir.

Sıvı ilaçlama yöntemimiz oldukça etkili bir yöntemdir ve sizleri her türlü böcek sorunundan kurtarır.

SIVI İLAÇLAMA ALANLARIMIZ

Evler, iş yerleri, fabrikalar, çağrı merkezleri, ofisler, bahçeler, araçlar, lokantalar, cafeler ve açık ya da kapalı her alanda sıvı ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiririz.

Etkili sıvı ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere haftanın her günü ve her saati ulaşabilirsiniz. İstediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Sıvı ilaçlama, sıvı ilaçlama yöntemleri ve daha fazlası hakkında bilgi almak için 7/24 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!