Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EV BÖCEK İLAÇLAMA KÜÇÜKÇEKMECE

EV BÖCEK İLAÇLAMA KÜÇÜKÇEKMECE

EV BÖCEK İLAÇLAMA KÜÇÜKÇEKMECE

Evlerimiz yaşantımızı geçirdiğimiz yerlerin başında gelir. Evimizde giren haşereler ise evimizi hijyenden yoksun bırakır ve çeşitli alerjik reaksiyonlu hastalıklara yol açar. Bu durumda evlerin ilaçlaması düzenli ve profesyonel olarak yapılmalıdır. Bilinçsizce ve bireysel yapılan ilaçlamalarla evlerdeki haşereleri yok etmek neredeyse imkansızdır.

Bilim böcek ilaçlama olarak alanında uzman teknisyen ekibimizle bu haşere türlerinden fare, kırkayak, kalorifer böceği, tahta kurusu, pire, tahta kurdu, hamam böceği gibi eklem bacaklı böceklerden kurtulmanız uyguladığımız profesyonelce ilaçlama yöntemi sayesinde ve kullandığımız Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütünden(WHO) onaylı ilaçlarımız ile sizi bu böceklerden kurtarmanın garantisini veriyoruz.

Uzman ekibimiz her böceğin türüne göre ilaçları seçer ve ilaçlama yöntemini uygular. Kullandığımız ilaçların tümü biyosidal ilaçtır, tümü bakanlıktan onaylı ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Her böceğin türüne göre ayrı ilaçlar seçilir ve ayrı ilaçlama teknikleri uzman ekibimiz tarafından kullanılır. Fare ilaçlama için yemleme ve istasyon yöntemini uygulanır. İstasyon dediğimiz içerisinde farenin girebileceği şekilde tasarlanmış kapalı kilitli kutular vardır bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği yiyeceklerden oluşan zehirler yerleştiriyoruz. Bu zehirlerden bir parça dahi yiyen fare ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyor ve kanalizasyona giderek orada su için anında kan zehirlenmesinden ölüyor.

Sıvı ilaçlama yöntemimiz ise ilaçlanacak olan alanlar böceğin türüne göre detaylı bir şekilde ilaçlanır. Yine böceğin türüne göre hamam böceği ve kalorifer böcekleri için sıvı jel ilaçlama tekniği uygulanır.

Jel ilaçlama yöntemini şırınga ile mutfak ve banyo dolaplarının menteşelerine ve böceklerin yuvalanacağı arka kısımlara uygularız. İlaçlama işlemi bittikten sonra 2 saat kapalı kalan evinizi 35-40 dakika havalandırmanız yeterli olacaktır. Uzman ve alanında eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde yapılan bu ilaçlama teknikleri en iyi ve en etkili ilaçlama yöntemleridir.

En iyi böcek ilaçlama firması olarak uyguladığımız bu yöntemlerle sizlere %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. İstanbul’un her ilçesinde etkili bir şekilde böcek ilaçlama yapan firmamız Küçükçekmece ilçesinde de sizlere haşerelerden kurtulmanın garantisini veriyor. Bizlere web sitemizde, WhatsApp üzerinden ya da çağrı merkezimizden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!