Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EV FARE İLAÇLAMA

EV FARE İLAÇLAMA

EV FARE İLAÇLAMA

Yaşantımızın her alanında karşımıza çıkan haşereler oldukça canımızı sıkar. Karşımıza çıkan bu haşereler Evlerimizi iş yerlerimizi hijyenden yoksun bırakmaktadır. Taşıdıkları bulaşıcı hastalıklar sebebiyle sağlığımızı tehdit eden ve yaşam alanlarımızı kirleten hamamböceği, kara sinek, sinek, alman hamam böceği, fare, lağım faresi,  ev faresi, fındık faresi gibi kemirgen ve haşere türleriyle tek başımıza mücadele etmek oldukça zordur. Bu haşerelerden kurtulmak için profesyonel ve bilinçli destek almanız gerekir. Profesyonel böcek ilaçlama şirketimiz sizi bu haşere ve fare türlerinden uyguladığımız yöntemlerle ve kullanıldığımız ilaçlarla kesin olarak kurtarmaktayız. İlaçlama işlemlerimizi %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama şirketi olarak evlerinizde gördüğünüz can sıkıcı pis farelerden sizleri oldukça kolay bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bizlere 7/24 saat web sitemizden çağrı merkezimizden veya whatsaap üzerinden ulaşarak randevu oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz gün ve saatte sizleri fare böcek sinek gibi haşere sorunlarınıza çözüm olmak için hizmet vermekteyiz.

Fare ilaçlaması yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Fareler memeli hayvanlar olduklarından dolayı kullanılacak olan ilaçlar insan üzerinde de tesir edebilir. Bu durumdan zarar görmemek adına ilaçlama yapılırken kullanılan ilaçlar oldukça önemlidir. Bilim ilaçlama olarak her haşerenin türüne göre ilaçlama uyulmalarımızı gerçekleştiririz. İlaçlama yaparken kullandığımız ilaçların tümü Dünya sağlık Örgütü(WHO) ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. İlaçlarımızın insan üzerinde hiçbir etkisi olmayıp bütün ilaçlarımız biyosidaldir.

Alanında uzman teknisyen ekip arkadaşlarımız sayesinde sizleri evlerinizde gördüğünüz farelerden %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak kurtarmaktayız. Uyguladığımız istasyon yemleme yöntemiyle evinize girip yer edinen fareleri kapalı kilitli kutular içine koyduğumuz zehirli yemler sayesinde evlerinizde ölü fare görmek zorunda kalmadan kolay ve hızlı bir şekilde fare sorununa çözüm getirdik. Fareler kapalı kilitli kutular içine koyulan zehirli yemleri yedikten sonra su içme ihtiyacı duyarlar. Geldikleri yoldan su içmek için kanalizasyona giden fareler orada kan zehirlenmesi yaşayarak ölürler. Uyguladığımız bu yöntem ve işlemlerde sizlerde ölü fare görmek zorunda kalmazsınız. İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası dahil olmak üzere her ilçesinde hizmet vermekteyiz bizlere web sitemizden veya çağrı merkezimden 7/24 ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!