Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EV İLAÇLAMA

EV İLAÇLAMA

EV BÖCEK İLAÇLAMA İSTANBUL

Evlerimizde böceklerle karşılaşmak hijyenimizi olumsuz etkiler. Evler de görülen böcekler ev sahiplerini son derece rahatsız eder. Evinizde böcek sorunuyla karşılaştığınızda geç kalmadan müdahale edilmelidir. Böceklerin üremesinin önüne geçmek ve evinizi istila etmesini engellemek için profesyonel olarak böcek ilaçlama yapılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama uygulamasından önce, böcek ilaçlama yapılacak alanda paketi ambalajı açık gıdalar varsa paketlenip dolaplara kaldırılmalıdır, evinizde çocuğunuz ve/veya evcil hayvanınız varsa eşyaları içerisinde böcek olup olmadığı kontrol edilerek kaldırılmalıdır.

Bunun dışında herhangi bir şey yapmanıza gerek yoktur, her şey günlük yaşantınızdaki gibi kalabilir. Böcek ilaçlama uygulamasından sonra ise evinizin 2 saat kapalı kalması ardından 30 – 45 dakika havalandırılması yeterlidir.  Evlerinizde karşılaştığınız pire ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, karınca ilaçlama sorunlarınız için sıvı ilaçlama yöntemi uygulamaktayız. Bu tür böcekler için en uygun yöntem olan sıvı ilaçlamayı pompa, spreyleme tekniği ve ULV tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Pompa tekniği dediğimiz yöntem evin tüm alanına uygulanan pompa makinası ile gerçekleştirilen yöntemdir. ULV ise aynı ilacın farklı makinede atımıdır. ULV tekniğini böcek türüne ve yoğunluğuna göre uygulamaktayız.

Sıvı ilaçlamada kullandığımız ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve ilaçlama yapılan alanda leke, iz bırakmaz. Yine evlerde karşılaşılan bir başka böcek türü olan kalorifer böceği ilaçlama, hamam böceği ilaçlama sorunlarınız için sıvı+jel uygulaması yapmaktayız. Böceğin türüne ve yoğunluğuna göre en uygun yöntem seçilerek sıvı ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyoruz ilave olarak ise sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı jel ilaçlama uygulaması gerçekleştiriyoruz bu yöntem bu tür böcekler için en uygun etkili yöntemdir.

Jel ilaçlamayı şırınga ile mutfak ve banyo dolaplarının menteşelerine ve böceklerin yuvalanacağı arka kısımlara uyguluyoruz. Jel ilaçlarımız etkisini 1,5 – 2 aya kadar sürdürür böylelikle böcek probleminiz sona erdikten sonra da eviniz böceklerden korunmuş olur. En iyi böcek ilaçlama şirketi olarak karşılaştığınız tüm böcek sorunlarında ve fare ilaçlamalarda her alanda hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!