Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EV İLAÇLAMA BAĞCILAR

EV İLAÇLAMA BAĞCILAR

Ev ilaçlama bağcılar servisimiz ile bağcılar halkını böcek sorunlarından kurtarıyoruz. Böcekler ortamımızdaki hijyeni yok eden canlılardır. Bağcılar fare ilaçlama uygulamalarımızda müşteri memnuniyetimizi çalışma prensibimizin temeline alıyoruz, böcek ve fare sorununu yok etmeden müşteri takibimizi bırakmıyor, alandan ayrılmıyoruz. Bu nedenle Bağcılar halkından gerçekleştirdiğimiz uygulamalarımız ile tam puan alıyoruz. Bağcılar ev fare ilaçlama uygulamalarımızda ve gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama uygulamalarımızda % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Sakarya olmak üzere beş farklı şehrimizin her ilçesinde fare ilaçlama uygulamalarımızı titizlik içerisinde gerçekleştiriyoruz.

FARE İLAÇLAMA BAĞCILAR

Fare ilaçlama uygulamalarımızda kemirgen ilaçlamasında en uygun ve etkili yöntem olan istasyon ve yemleme yöntemlerini kullanarak işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz.

İstasyon Yöntemi

İstasyon diye adlandırdığımız içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli kutular vardır ve bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği profesyonel ilaçlama işlemimizde kullanılan zehirli yemlerden yerleştiriyoruz.

Bu zehirli yemlerden bir parça dahi yiyen fare çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içmek için gider.

Kanalizasyonda su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölür.

Böylelikle Bağcılar ev fare ilaçlama uygulaması gerçekleştirdiğimiz alanda müşterilerimiz ölü fare görmez ve kokusunu da almazlar.

Yemleme Yöntemi:

İstasyonlar olmadan zehirli yemlerimizi alana yerleştiriyoruz ve aynı etkiyi alıyoruz. İlaçlarımız ortamda ölü ya da canlı hiçbir şekilde fare görmemeniz için geliştirilmiştir.

Bağcılar ev fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon kurulamayacak ya da kurulmasının gerekmediği yerlerde yemleme uygulaması ile fare ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Son teknoloji ilaçlama tekniklerimiz ile sizler fare sorununuzdan anında kurtarıyoruz.

İLAÇLARIMIZ

Ev fare ilaçlama Bağcılar ve gerçekleştirdiğimiz tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, biyosidal ilaçlardır.

Son kalite ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

İlaçlarımız hem biyosidal hem de rezidüel ilaçlardır ve ilaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve ilaçlarımız böcek ilaçlaması gerçekleştirilen alanda leke ve iz bırakmaz.

Ev fare ilaçlama Bağcılar ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!