Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

EYÜPSULTAN FARE İLAÇLAMA

EYÜPSULTAN FARE İLAÇLAMA

FARE İLAÇLAMA,

Evinizde veya iş yerinizde fare bulmak çok korkutucu olabilir. Fareler yiyecek ve barınak arayışlarında hastalıkları yayarak, özellikle mutfaklarda ve yiyeceklerinizi sakladığınız alanlarda ciddi sağlık riskleri oluşturabilirler. Hızlı bir şekilde çoğalan ve ortadan kaldırılmadığında katlanarak artan fare sorunlarınızdan kurtulabilmeniz için, Eyüpsultan Fare İlaçlama, ekibimiz ile ilaçlama hizmetimizi insan sağlığına zarar vermeyecek şekilde, hassasiyet ve ciddiyet çerçevesi içerisinde gerçekleştirmekteyiz.

FARELERİN ZARARLARI

Bir fare istilasının kontrolünü hızlı bir şekilde ele almak çok önemlidir. Bir yerde yalnızca bir fare gördüyseniz orada birden çok fare var demektir. Çünkü fareler asla tek başlarına gezmezler.

Fareler, sürekli kemirdiği için evinizdeki / iş yerinizdeki yalıtıma, borulara, kapılara, döşeme tahtalarına zarar verebilir ve yuvalama için yumuşak eşyalarınızı parçalayabilir. Kesici dişleriyle kemirdikleri elektrik kabloları da yangın risklerine yol açabilmektedir.

Hızlı ve etkili çözümün mümkün olan en kısa sürede gerçekleşmesini sağlamak gerekir. Bu konuda Bilim Eyüpsultan İlaçlama, teknisyenlerimiz hedefe yönelik fare kontrol çözümlerini sağlayabilmek için en üst düzeyde eğitilmiş olup, fare problemlerinize karşı savaşınızda en büyük destekçiniz olacaktır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, ruhsatlı ilaçlarımızla gerçekleştirdiğimiz hizmetimizden faydalanabilmek için çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

EVİNİZDEKİ FARELERDEN NASIL KURTULUNUR?

Evinizdeki bir fare istilası yalnızca sağlık problemlerine değil, aynı zamanda aileler için korku ve strese de neden olabilir. Çoğu insan, gerçekten başına gelene kadar bir haşere sorunu hakkında endişelenmez. Bu durumda, sizin için sorunu halletmesi adına bir haşere kontrol uzmanını aramak çok daha güven verici olmaktadır.

Diğer memeli hayvanlara göre çok hızlı üreyebilen fareler için iklim şartları çok belirleyici bir unsur değildir. Yeryüzünün bütün kara parçalarına yayılmış olup, bahçe katından tutun çatılara kadar her yeri istila edebilirler. Fareler, hantavirüs, tifüs, veba gibi salgın hastalıkları taşıyabilen önemli zararlılardır.

Fareleri yaşadıkları bölgeye göre genel olarak 3 grupta ele alabiliriz;

Tarla faresi,

Ev faresi,

Lağım Faresi

EVİNİZDEKİ / İŞ YERİNİZDEKİ FARELER İÇİN KULLANILAN İLAÇLAMA YÖNTEMİ

Eyüpsultan Fare ve Haşere ilaçlama kibimiz alanında uzman, profesyonel teknisyenlerimizden oluşmaktadır. Evinizden ayrılmadan yapılacak olan fare ilaçlama hizmetimizi istasyonlar ile gerçekleştiriyoruz.

İSTASYON NEDİR?         

İstasyon, siyah renkte, sadece farelerin girebileceği şekilde tasarlanmış özel, kapalı, kilitli kutulardır. İçlerine farelerin çok sevdiği ve asla hayır diyemediği zehirli yemlerden koyuyoruz. Fareler bu zehirlerden yedikten sonra aşırı derecede su içme ihtiyacı duyuyor. Su içmek için alandan ayrılıp en güvendikleri yer olan kanalizasyona gittiklerinde, orada su içerken kan zehirlenmesinden ölüyorlar. Sonrasında evinizde, iş yerinizde, sitenizde, apartman veya bodrumunuzda her hangi ölü bir fare ile karşılaşmazsınız.

Fare problemi yaşıyorsanız 0850 808 87 11 numaralı Bilim Eyüpsultan Fare İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve fare ilaçlama servisimiz için randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!