Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FABRİKA İLAÇLAMA İSTANBUL

FABRİKA İLAÇLAMA İSTANBUL

FABRİKA İLAÇLAMA İSTANBUL

Böcekler ve fareler yaşam alanlarımızı olumsuz etkileyen, yaşam alanlarımızaki hijyenine konforu yok eden canlılardır. Böcekler ve fareler yalnızca hijyenimizi ve konforumuzu değil sağlığımızı da olumsuz etkiler. Böceklerin taşıdıkları tifo , verem, dizanteri gibi birçok tehlikeli ve bulaşıcı hastalığı insanlara bulaşma riski de vardır. Tüm bu risklerden kurtulmak ve hijyenimizi ve rahatımız da geri kazanmak için böcek ve fare sorunu ile karşılaştığımız da geç kalınmadan profesyonel ilaçlama uygulaması yapılmalıdır.

En iyi böcek ilaçlama şirketi olarak böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarımızın tamamında %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Fabrikalarda karşılaşılan böcek sorunu çalışanların motivasyonunu ve verimini düşürür ayrıca ortamdaki hijyeni yok eder. Fabrikalarda bulunan böcekler ve fareler çalışanlara bir çok ciddi hastalık ve alerjik hastalıkları bulaştırma riski taşıdıkları gibi baz türleri de eşyalara, kağıtlara zarar vererek hasara neden olur. Fabrika ilaçlama İstanbul’da bir çok fabrikanın ilaçlama uygulamalarını düzenli periyotlarla gerçekleştirmekte ve takibini özenle sürdürmekteyiz.

Karşılaştığınız böceğin türüne göre sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, sıvı+jel ilaçlama ve istasyon yöntemini uyguluyoruz. Sıvı ilaçlamalarımızı yine böceğin türüne (pire, tahta kurusu, gümüş böceği, uyuz ve benzeri) göre spreyleme, pompa yöntemi ya da ULV yöntemi ile tüm alana uyguluyoruz. Jel ilaçlama uygulamamızı şırınga ile böceğin gezinebileceği alanlara uyguluyoruz. Sıvı+jel uygulamalarımızı ise yine böceğin türüne (kalorifer böceği, hamam böceği) sıvı ilaçlama ve sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı jel ilaçlama yöntemiyle gerçekleştiriyoruz. Fare ilaçlama uygulamalarımızda ise istasyon yöntemini uyguluyoruz. Sizlerde böcek sorunu ile karşılaştığınızda mutlaka profesyonel destek almalı ve fabrikanızı belirlenen periyotlarda düzenli olarak ilaçlama yaptırmalısınız. Böcek sorunu ve fare sorunu ile karşılamamak için bu düzenli ilaçlamalar oldukça önem taşır. Fabrika ilaçlama da İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli’de hizmet vermekteyiz. İlaçlama uygulamalarımızda karşılaştığınız böce probleminde böceğin türüne göre kullanacağımız ilacı ve en uygun etkili yöntemi belirliyoruz ve eğitimli uzman teknisyen ekibimiz ile ilaçlama uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.

Sizlerde fabrika ilaçlamada profesyonel destek almak için ilaçlama şirketimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Detaylı bilgi için ve randevu oluşturmak için bizlerle 7/24 çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!