Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FABRİKA İLAÇLAMA KOCAELİ

FABRİKA İLAÇLAMA KOCAELİ

FABRİKA İLAÇLAMA KOCAELİ

Böcekler evlerimizde olduğu gibi iş yerlerimizde de karşımıza çıkar iş yeri hijyenimizi ve sağlığımızı oldukça olumsuz etkiler. Fabrikalarda bu iş alanlarının başında gelir. Fabrikalar üretim ağırlıklı çalıştığından çeşitli atıklar ve kimyasal maddeler içeren bölgeyi kapsamaktadır. Dolasılığıyla bu bölgelerde birden fazla haşere türü görülebilir. Özelikle çöp atıkların çok olacağından fare gibi kemirgen türü görülmektedir. Bir çok böcek türü ve fareler alerjik reaksiyonlu birçok hastalığı taşıma özelliğine sahiptir. Bu sebeple fabrika ilaçlama işlemlerinin düzenli olarak bilinçli ve belirli periyotlar halinde  yapılması gerekmektedir. Fabrikanın üretimine göre bu periyotların sıklığı değişmektedir. Aksi taktirde bu böcek türlerinden bulaşan hastalıklar ve farelerin kemirme özelliği sayesinde işyerinde bulunan önemli kabloları sıyırması fabrikaya maddi ve manevi olarak olumsuz bir kayıp yaşatır. Farelerin kemirme özelliği üretime zarar ve verir ve taşıdıkları bulaşıcı hastalıklar müşteriye kadar ulaşarak ciddi kayıplar yaşatabilir. Bilim ilaçlama Kocaeli Fabrika İlaçlama olarak sizi bu kayıplardan kurtarmanın garantisini kullandığımız ilaçlar ve alanında uzman teknisyen ekiplerimiz sayesinde %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak vermektedir.

Fabrika ilaçlama ev ilaçlamasından oldukça ayrı olduğu için ve büyük bir alan kapladığından dolayı bilinçsiz olarak yaptığınız ilaçlamalarla bu gibi böcek türlerinden kurtulmanız imkânsız denilebilir. Bilim Böcek İlaçlama firması olarak ilaçlarımız biyosidal olup Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı olup insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Tahta kurusu, pire, çıyan, kene, tahta kurdu, hamam böceği, alman hamam böceği, kalorifer böceği gibi böceklere Sıvı ilaçlama yöntemi kullanmaktayız bu yöntem spreyleme ve püskürtme şeklinde gerektiği durumlarda ise sıvı+jel olarak yapılabilir. İlaçlama işlemi yapılınca 2 saat kapalı kalan ortamı 30-45 dakika havalandırdıktan sonra rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Fabrika ilaçlama da çoğunlukla karşılaştığımız fare sorununda ise İstasyon ve yemleme yöntemi uzman ekibimiz sayesinde profesyonelce uygulanır. İş yeri ilaçlama da sıklıkla kullandığımız istasyon yöntemi kapalı ve kilitli kutular içine yerleştirilen zehirler ve yemler sayesinde uygulanır. Fabrika ilaçlama ev ilaçlama işleminden farklı olduğundan dolayı ilaçlama işlemi belirli periyotlar halinde devam etmelidir.

Türkiye’nin belirli şehirlerinde Kocaeli, İzmir, Ankara ve İstanbul’un her ilçesinde faaliyet gösteren firmamıza web sitemiz üzerinden çağrı merkezimizden ve WhatsaApp üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!