Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Korona Dezenfekte

Korona Dezenfekte

Koronavirüs Dezenfekte,

Dezenfeksiyon uygulamalarımızla havadaki bilinen tüm mikroorganizmaların yok olmasını sağlıyoruz. Dezenfektanlarımız, ortamda oksijenlemeyi sağlıyor, havayı temizliyor ve zararlı organizmaları yok ediyor.

Corona ilaçlama işleminde uyguladığımız yöntem; virüs, myte, alerjen ve mikropların etkisizleştirilmesi, yok edilmesi işlemidir. Bizler Bilim ilaçlama olarak son teknoloji çalışma yöntemlerimiz ile corona dezenfeksiyon uygulamalarımızı büyük bir profesyonellik içerisinde gerçekleştiriyoruz.

Corona ilaçlamada kullandığımız etkili dezenfektanlarımız % 100 doğal, insanlar, hayvanlar ve bitkiler için güvenlidir.

Corona dezenfeksiyon uygulama işlemleri, konusunda uzman ekibimizle büyük bir profesyonellik içerisinde yapılır. Dezenfeksiyon işlemi, deneyimli teknisyenlerimiz tarafından en uygun yöntemler kullanılarak yapılır.

Bununla birlikte, etkili dezenfektanlarımız ortamda renk, koku ve kalıntı bırakmaz.

Dezenfeksiyon uygulaması ile yaşam alanınızı dezenfekte eder, temizler ve uzun süreli tam koruma sağlarsınız. Böylelikle sağlığınız koruma altına alınır. Fakat unutulmamalıdır ki, dezenfeksiyondan en fazla verimi alabilmek için, dezenfeksiyonun belli aralıklarla “düzenli” olarak yapılması gerekmektedir.

Dezenfeksiyon uygulamalarımız, %100 doğal, içeriğinde canlılara zarar verecek hiçbir katkı maddesi bulunmayan biyosidal dezenfektanlarla uygulanmaktadır.

Dezenfeksiyon, özellikle çocukları olan aileler, evcil hayvanları olan insanlar, toplu yaşam alanlarını sık sık kullananlar, ofislerde çalışanlar için son derece güvenlidir. Tüm alanlarda uygulanabilen dezenfektanlarımız, kokusuzdur, renksizdir ve virüslerin / bakterilerin yok edilmesini sağlar.

Dezenfeksiyon uygulamaları ile insan gözü ile görülmeyen bakteri, virüs, mantar ve sporları yok ederiz ve uygulama sonrası alanın havası temizlenmiş olur.

error: İçerik korumalıdır!