Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FARE İLAÇLAMA BAHÇELİEVLER

FARE İLAÇLAMA BAHÇELİEVLER

FARE İLAÇLAMA BAHÇELİEVLER

Fare ilaçlama Bahçelievler uygulamalarımızla profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerimize devam ediyoruz. Fare ilaçlama Bahçelievler uygulamalarımızda en iyi ilaçlama şirketi olarak % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Fare ilaçlama uygulamalarımızda, istasyon ya da yemleme yöntemleriyle ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bahçelievler fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirirken kullandığımız ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçlarımızın tümünün insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Evcil hayvanların sağlığına ve hatta bitkiye dahi zararı olmayan ilaçlarımız son kalitede ithal ilaçlardır. İlaçlarımız aynı zamanda rezidüel ilaçlardır. Yani ilaçlarımız, ilaçlama yapılan ortamda herhangi bir leke, iz bırakmazlar. Fare ilaçlama uygulamalarımız kemirgenler üzerinde en etkili, doğru ilaçlar ve en doğru ilaçlama yöntemleri ile gerçekleştiriliyor.

Fare İlaçlama Yöntemimiz

Fare ilaçlama Bahçelievler ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızda en uygun ve doğru yöntem olan istasyon yöntemi veya yemleme yöntemleriyle uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

İstasyon yöntemi; istasyon dediğimiz siyah, kapalı, kilitli, içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanan kutular vardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği zehirlerden, yemlerden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerimize fareler asla karşı koyamıyor ve ufak bir parça dahi yediklerinde çok ciddi bir su içme ihtiyacı duyuyorlar. İlacı, zehri yedikten sonra 2 – 3 saat içerisinde geldikleri yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içmek için giden fare su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölür. İstasyon yöntemi ve yemleme yöntemi ile gerçekleştirilen fare ilaçlama uygulamaları sayesinde ilaçlama yapılan alanda ölü fare görmüyor kokusunu almıyorsunuz. İlacımızı yiyen fare su içmek için mutlaka alanı geldiği yoldan terk ederek kanalizasyona gider, çünkü fareler su içmek için insan hareketliliğinin olmadığı alanlara giderler, kendilerini güvende hissetmedikleri yerde su içmezler. Kanalizasyona gidip burada su içerler. Bu bilgi dahilinde geliştirilen ilacımız ortamınızdaki ölü ya da canlı her türlü fareden sizleri kurtarıyor. Yemleme ilaçlama yöntemimizde ise istasyonlar olmadan aynı ilaçları özenle yerleştiriyoruz.

Fare ilaçlama Bahçelievler ve gerçekleştirdiğimiz tüm fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için, fare ile karşılaştığınız alan neresi olursa olsun bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir, fare ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!