Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FARE İLAÇLAMA BAŞAKŞEHİR

FARE İLAÇLAMA BAŞAKŞEHİR

FARE İLAÇLAMA BAŞAKŞEHİR

Fare ilaçlama Başakşehir de ve İstanbul’un tüm ilçelerinde fare ilaçlama uygulamalarımız ile %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaelinde kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız. İlaçlama uygulamalarımızı ve kullandığınız ilaçlarımızı karşılaştığınız böceğin türüne göre belirlemekteyiz. Kullandığınız ilaçlarınızın tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiç bir zararı yoktur. Onaylı ve kaliteli ilaçlarımız ilaçlama yapılan alanda leke iz bırakmayan rezidüel ilaçlardır. Fare ilaçlama da kullandığımız zehirli yemlerimiz de kokusuzdur ve aynı şekilde onaylı ilaçlardır, insan sağlığına bir zararı yoktur.

Fare problemi ile karşılaştığınız her alanda iş yeri fare ilaçlama, fabrika fare ilaçlama, ofis fare ilaçlama, ev fare ilaçlama ve daha her alanda fare ilaçlama hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yöntemi ile ilaçlama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.

İstasyon yöntemi hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse. İstasyon dediğiniz içerisine farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Kutuların kapalı ve kilitli olması ilaçlara çocukların ve evcil hayvanların ulaşabilmesini engelleme amaçlıdır. Bu kapalı kilitli kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirler yerleştiriyoruz. Fareler bu zehirli yiyeceklere asla karşı koyamıyor ve kesinlikle yiyorlar, bu zehirlerden bir parça dahi yiyen fare ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve geldiği yoldan alanı terk ederek kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Fareler kendilerini güvende hissetmediği insan hareketliliği olan yerlerde su içmezler bu nedenle kanalizasyona su içmek için giden fare burada su içtiği anda kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle ilaçlama uygulaması gerçekleşen alanda kesinlikle ölü fare görmüyor ve kokusunu almıyorsunuz. Fare ilaçlama da en uygun ve etkili olan bu yöntem ölü fare ile karşılaşılmadığı ve kesin çözüm verdiği için sıklıkla tercih ediliyor. İstasyon yöntemini ev fare ilaçlama, İstanbul fare ilaçlama, fabrika fare ilaçlama, ofis fare ilaçlama ve fare sorununu ile karşılaştığınız her alanda uyguluyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahip olduğumuz İstanbul fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızı alanında eğitimli uzman teknisyen ekibimiz ile uyguluyoruz. Fare ilaçlama da uyguladığımız istasyon yönteminin ardından fare kalıntılarının dezenfekte amaçlı sıvı ilaçlama uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlerle 7/24 çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!