Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FARE İLAÇLAMA BEYOĞLU

FARE İLAÇLAMA BEYOĞLU

FARE İLAÇLAMA BEYOĞLU

Fare ilaçlama Beyoğlu ve İstanbul’un tüm ilçelerinde fare ilaçlama yöntemlerimizle ile %100 müşteri memnuniyetine sahibiz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Kocaeli’nde yaptığımız kaliteli hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimize arz etmekteyiz. İlaçlama yöntemlerimiz ve uyguladığınız ilaçlarımızı karşılaştığınız böceğin cinsine göre belirlemekteyiz. Kullandığınız ilaçlarınızın tümü Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü’nden onaylı biyosidal ilaçlardır. İnsan sağlığına hiçbir zararı ve yan etkisi yoktur. Onaylı ve kaliteli ilaçlarımız, ilaçlama yapılan alanda leke iz bırakmayan rezidüel ilaçlardır. Fare ilaçlamada kullandığımız zehirli yemlerimiz de kokusuzdur ve aynı şekilde onaylı ilaçlardır, insan sağlığına bir zararı ve herhangi bir yan etkisi yoktur.

Fare sorunu ile rastlaştığınız her yerde iş yeri fare ilaçlama,  ofis fare ilaçlama, fabrika fare ilaçlama ev fare ilaçlama ve daha her alanda fare ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Fare ilaçlama uygulamalarımızda istasyon yöntemi ile ilaçlama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.

İstasyon metodu ile hakkında kısaca bilgi vermek gerekir ise: İstasyon dediğimiz, içine farelerin girebileceği şekilde biçimlendirilen kapalı kilitli kara kutulardır. Kutuların kilitli ve kapalı olması ilaçlara evcil hayvanların ve çocukların erişmesini engelleme amaçlı sitemi vardır. Bu kapalı kilitli kutuların içerisine farelerin çok hoşlandığı ve asla reddedemeyeceği azıklardan meydana gelen zehirler koyuyoruz. Fareler bu zehirli azıkları asla reddedemiyor ve muhakkak yiyorlar bu zehirlerden birazcık bile yiyen fare fena bir şekilde su içme gereksiniminde bulunuyor ve geldiği yoldan alanı bırakarak kanalizasyona su içme gereksinimini gidermek için gider. Fareler kendilerini emniyette sezinlemediği ve insan faaliyeti olan yerlerde asla su içmezler. Bu sebepten kanalizasyona su tüketmek amacıyla giden fare burada su içtiği anda kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle ilaçlama uygulaması gerçekleşen alanda kesinlikle ölü fare görmüyor ve kokusunu duymuyorsunuz. Fare ilaçlamada en makul ve etkili olan bu metot ölü fare ile karşılaşılmadığı ve kesin çözüm olduğu için sıklıkla tercih sebebi İstasyon yöntemini ev fare ilaçlama, İstanbul Beyoğlu fare ilaçlama, fabrika fare ilaçlama, ofis fare ilaçlama ve fare sorununu ile karşılaştığınız her alanda uygulamaya geçiyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine sahip olduğumuz İstanbul fare ilaçlama ve tüm fare ilaçlama uygulamalarımızı alanında eğitimli uzman teknisyen ekibimiz ile uyguluyoruz. Fare ilaçlama da uyguladığımız istasyon yönteminin arkasından fare kalıntılarının dezenfekte amaçlı sıvı ilaçlama uygulaması da gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ilaçlama uygulamalarımızdan yararlanmak için bizlerle 7/24 çağrı merkezimizden iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!