Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FARE İLAÇLAMA İSTANBUL

FARE İLAÇLAMA İSTANBUL

FARE İLAÇLAMA İSTANBUL

Fare ilaçlama istanbul da kullandığımız yöntem ve ilaçlarımızla en fazla tercih edilen en iyi ilaçlama şirketi bilim ilaçlama olarak İstanbul’da kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul’un tüm ilçelerine 7/24 randevu sistemi ile hizmet vermekteyiz. Fare ilaçlama hizmetimizi aynı gün içerisinde sizlere sunuyor ve sizi bu dertten kurtarıyoruz. Bilim ilaçlama olarak fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilaçların tümü Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı Biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın tümünün insan sağlığına hiçbir zararı yoktur.

Fareler sağlığımız açısından büyük risk oluştururlar. Taşıdıkları tifo dizanteri verem gibi hastalıklar ve alerjik virüsler insanlara bulaşması halinde eğer önlem alınmakta geç kalınırsa ölüme kadar götürebilir. Fareler hızla üreyen türlerdir. Yılda 6 kere ürerler ve tek doğumda 10-15 tane yavru doğururlar. Evinizi hızlıca istila eden farelerden profesyonel yardım almadan kurtulmak çok güçtür. Bırakın farelerle güçlü ilaçlarımız ve ilaçlama yöntemlerimiz ile biz savaşalım.

Fare ilaçlama uygulamamızda en etkili yöntem olan istasyon yöntemi kullanıyor ve bu türün bizlerin yaşam alanlarını terk etmelerini sağlıyoruz. İstasyon dediğimiz yöntem içerisine farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan pasta diye tabir ettiğimiz yemler(zehirler) yerleştiriyoruz. Bu zehirli ilaçlardan bir parça dahi yiyen fareler kesinlikle ölüyorlar ve karşı koyamadıkları bu zehirli yemlerden yiyen fareler çok ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyuyorlar ve geldikleri yoldan alanı terk edip kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyorlar. Kanalizasyonda su içen fareler orada kan zehirlenmesinden ölüyorlar. Böylelikle evinizde, iş yerinizde ilaçlama yapılan alanda ölü fare görmüyorsunuz. Fare ilaçlama uygulamalarında sıklıkla tercih edilen bu yöntemle fare sorununuzu çözüyoruz. İstasyonların yerleşemeyeceği dar ve insanların bulunmadığı alanlara çatılara çatlaklara boşluklara ve benzeri yerlere ise zehirli yemlerimizi istasyon olmadan bırakıyoruz ve bu yöntemi de yemleme olarak adlandırılıyoruz. Fare ilaçlama da en uygun yöntemler olan istasyon ve yemleme uygulamalarımızda müşteri memnuniyetimiz %100’dür. Fare ilaçlama istanbul da istanbulun tüm ilçelerine fare ilaçlama hizmeti sunmaktayız ve istasyon yemleme yöntemlerimizi uygulamaktayız. Alanında eğitimli uzman teknisyenlerimiz fare ilaçlama uygulamasında istasyonları özenle yerleştirerek ve yemleme işlemini doğru yaparak farelere kurtulma şansı bırakmamaktadır. Sizlerde fare sorunu yaşıyorsanız fare ilaçlama istanbul da en fazla tercih edilen kurumsal şirketimiz bilim ilaçlamadan destek alabilirsiniz. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!