Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Fırın İlaçlama

Fırın İlaçlama

Fırın İlaçlama,

Eğitimli teknisyenlerimiz fırınınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Böcek ve kemirgen türleri çoğunlukla sıcak ve nemli ortamlarda görülürler. Böcek ve kemirgenlere karşı periyodik olarak fırın ilaçlama uygulaması yapılmalıdır. Yasal olarak gıda üretim merkezlerinin periyodik ilaçlama zorunluluğu vardır. Hamam böceği türleri ile gümüş böceği ve tespih böceği gibi gider böcekleri, ekmek fırınlarında en sık görülen zararlıların başında gelir. Ayrıca farelere de fırınlarda sıkça rastlanır. İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin her bölgesine fırın ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

Fırın ilaçlamada sıvı ilaçlama yöntemlerini daha sık kullanıyoruz. Ancak gıda maddelerinin çok fazla olduğu bu alanlarda buharlama (ULV) yöntemi yerine pompa tekniğini kullanıyoruz. Sıvı ilaçların açıktaki gıda maddeleri ile temas etmesi, zehirleme tehlikesi oluşturabilir, gıda üretimi yapılan alanlarda jel ilaçlar ya da katı formdaki böcek ilaçları daha fazla tercih edilmektedir. İlaçlama uygulaması, Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılarak, uzman ekipler tarafından yapılmalıdır.
Periyodik olarak 15 günde bir veya ayda bir kez olmak üzere; yılda en az 12 defa ilaçlanması zorunlu olan fırınlarda, böcek sorunu görülmese bile, önlem ve dezenfekte amacıyla ilaçlama yapılması gerekir.

İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya ve Kocaeli‘ye bağlı tüm ilçelerde böcek ve kemirgen ilaçlama hizmeti veren Bilim ilaçlama olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ve uzman kadromuzla, size ekonomik fırın ilaçlama fiyatları sunarak kaliteli hizmet vermekteyiz. Özellikle fırınlarda üretimin olmadığı saatlerde uygulama yapmaktayız. 7/24 müşteri temsilcilerimizi arayarak daha detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Eğitimli teknisyenlerimiz fırınınızı zararlılara karşı koruyacaktır.

Bilim Böcek İlaçlama, Çözümler Sistemi.

error: İçerik korumalıdır!