Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FİRÜZKÖY HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİRÜZKÖY HAMAM BÖCEĞİ İLAÇLAMA

FİRÜZKÖY BÖCEK  İLAÇLAMA,

Böcek ilaçlama ciddi bir iştir. Özellikle diğer haşerelere oranla daha inatçı olan hamam böceklerinden tamamıyla kurtulabilmek için uzman bir ilaçlama şirketinden destek alınması gerekmektedir.

Avcılar ‘da hizmet verdiğimiz Firüzköy Böcek İlaçlama, servisimiz ile sizleri hamam böceği probleminizden kurtarıyoruz. Uzman teknisyenlerimizden oluşan Firüzköy Böcek İlaçlama, işini son derece hassasiyet ve ciddiyet ile yapmaktadır.

HAMAM BÖCEĞİ (KALORİFER BÖCEĞİ) YAPISI VE YAŞAM ALANLARI

Belki de en çok karşılaştığımız böcek problemlerinin biri de hamam böcekleridir. Hamam böceklerinin dünya üzerinde bilinen 3.850 türü bulunmaktadır. Bu böcekler, kutup bölgeleri haricinde dünyanın her yerinde yaşam faaliyetlerini sürdürmektedirler. Çok hızlı hareket eden hamam böcekleri, yalnızca bir gecede 3,5 – 6 kilometre yol alabilirler. Ömürleri yaklaşık 11 – 16 ay arasındadır. Bu böcek türü, kafaları koptuklarında bile 2 haftaya kadar yaşayabilmektedirler. 2 haftanın sonunda ağızları olmadığı için açlıktan ve susuzluktan ölürler.

Vücut dirençleri oldukça yüksek olan bu haşereler, radyasyona bile insanlara kıyasla 16 kat daha dayanıklıdır. Yaklaşık 45 dakika boyunca suyun altında da yaşamaya devam edebilirler.

Renkleri genellikle sarımsı kahverengi olan hamam böceklerinin halk arasında bilinen diğer isimleri, petek böceği ve kalorifer böceğidir. Sürekli olarak vücutlarının ısı kaybı yaşaması sebebiyle, sıcaklığın yoğun olduğu yerlerde daha rahat hareket ederler. Genellikle geceleri aktif olan hamam böceklerini eğer gündüz vakitlerinde veya yavru şeklinde de görmeye başladıysanız, alanda üreme gerçekleşmiş demektir. Bireysel yöntemler ile kurtulamayacağınız bu böcekleri yok edebilmek için profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından destek almanız gerekmektedir.

Böcek ilaçlama konusunda etkili çözümler üreten Bilim Firüzköy Böcek İlaçlama firması olarak, profesyonel ilaçlama tekniklerimiz ve son kalite ilaçlarımız ile böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz. Hijyenik bir ortama kavuşmak ve bu böceklerden tamamıyla kurtulabilmek için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ilaçlama talebinde bulunmak.

HAMAM BÖCEĞİ İLE MÜCADELE

Hamam böceklerini evinizden veya iş yerinizden uzak tutmak için doğru çözümleri sağlayan Firüzköy Böcek İlaçlama, kadromuz ile hamam böceği probleminizden kurtulabilirsiniz. Gezindikleri yerlerde birçok mikrop ve bakteriyi de beraberinde getirerek çeşitli hastalıklara sebep olabilecek bu böceklerden kurtulabilmeniz için sıvı+jel uygula yöntemlerini kullanmaktayız.

Sağlık Bakanlığı onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz hamam böceği ilaçlama hizmetimizden faydalanabilmek için 0850 808 87 11 numaralı Avcılar Firüzköy Böcek İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!