Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

FLORYA İLAÇLAMA

FLORYA İLAÇLAMA

FLORYA İLAÇLAMA

Florya ilaçlama uygulamalarımız son kalite ilaçlarımız ile hız kesmeden devam ediyor. Alanında eğitimli, uzman, deneyimli teknisyen ekibimiz ile gerçekleştirdiğimiz Florya böcek ilaçlama uygulamalarımız ile % 100 müşteri memnuniyetine sahibiz. Sadece Florya’da değil İstanbul’un tüm ilçelerinde gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile müşterilerimizden tam not alıyoruz. Florya yeşili bol ve Marmara denizine kıyısı olan bir ilçemiz olduğundan nem oranı yüksektir. Bu nedenle özellikle mevsim geçişleri ile Florya’da sık sık böcek sorunu yaşanır. Bilim böcek ilaçlama olarak Florya ilaçlama servisimiz ile Florya halkını böcek sorunundan kısa süre içerisinde kurtarıyoruz.

İlaçlama Uygulamalarımızda kullandığımız İlaçlarımız

Florya ilaçlama ve gerçekleştirdiğimiz tüm ilaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçlarımızın tamamı Sağlık Bakanlığı ve Dünya sağlık Örgütü onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. İnsan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına zararı olmayan ilaçlarımız aynı zamanda rezidüel ilaçlardır, yani ilaçlama yapılan ortamda leke oluşturmazlar. Böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştirirken son kalite ithal ilaçlar kullanırız ve her böcek için aynı ilacı kullanmayız. Karşılaşılan böceğin türüne göre en uygun, etkili ilacı ve ilaçlama yöntemini belirleriz. İlaçlama uygulamamızı bu doğrultuda gerçekleştiririz.

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilacın önem kadar, böcek ilaçlama uygulamasını gerçekleştiren teknisyenlerin ve ilaçlama yöntemlerinin de önemi büyüktür. Bizler Florya ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda, karşılaşılan böceğin türüne ve yoğunluğuna göre belirlediğimiz yöntemler ile profesyonel böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Böcek İlaçlama Yöntemlerimiz

Karşılaşılan böceğin türüne göre sıvı ilaçlama, sıvı+jel ilaçlama, jel  ilaçlama yöntemleri ile böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı spreyleme, pompa ya da ULV tekniği ile gerçekleştiririz. Jel ilaçlama uygulamalarımızı ise şırınga ile gerçekleştiririz. Böceğin türüne ve yoğunluğuna göre en uygun yöntemi belirler ve sizleri kısa sürece böcek sorunundan kurtarırız. Fare ilaçlama uygulamalarımızı istasyon ve / veya yemleme yöntemleri ile gerçekleştiririz. Kemirgenler için en uygun ve doğru yöntemler olan istasyon ve yemleme yöntemleri ile sizleri ortamınızda rahatsız eden bu canlılardan kısa sürede kurtarırız.

Florya ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden, whatsapp hattımızdan ya da web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!