Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA

GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA

GARANTİLİ BÖCEK İLAÇLAMA

Haşereler bir seferde çok sayıda yumurta oluştururlar ve kısa sürede ortamımızı istila ederler.

Bu nedenle İstanbul böcek ilaçlama servisi ile önlem alınmayan her haşere varlığı kısa sürede büyük sorunlara yol açmaktadır.

 Öyle ki bazı haşere türleri uygun şartlar oluştuğunda 20 – 25 günde bir kuşak oluşturmaktadır. Bu demek oluyor ki yılda 12 – 13 kez yumurta bırakarak yeni böcekler oluşturmaktadır.

Bu denli hızlı üreme göstermelerinden dolayı sizlerin de hızlı önlem alınması oldukça önemlidir. Profesyonel böcek ilaçlama firmaları bu noktada önem kazanmaktadır.

Evler bu zararlılar için oldukça uygun ortamlar olması sebebiyle bu alanlarda mutlaka profesyonel şekilde böcek ilaçlama hizmeti alınmalıdır.

Böcek ilaçlama uygulamalarında kullanılan ilacın önem kadar, böcek ilaçlama uygulamasını gerçekleştiren teknisyenlerin ve ilaçlama yöntemlerinin de önemi büyüktür. Bizler fare ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarımızda, karşılaşılan böceğin türüne ve yoğunluğuna göre belirlediğimiz yöntemler ile profesyonel böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Bizler en iyi böcek ilaçlama şirketi olarak her zaman alanında eğitimli uzman teknisyen kadromuz ile ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Sadece ilaçlama ekiplerimiz değil çağrı merkezlerimizde bulunun müşteri temsilcilerimiz de böcek ilaçlama alanında son derece eğitimli profesyonel kişilerden oluşmaktadır.

Karşılaştığınız böcek sorununu hemen anlayabilen ve sizlere en uygun ilaçlama yöntemini sunan müşteri temsilcilerimiz sorunlarınız için en doğru bilgilendirmeyi sizlere yapacaktır.

Garantili böcek ilaçlama uygulamalarımız ortamınızdaki böcek yoğunluğuna göre değişiklik gösterir.

Karşılaşılan böceğin türüne göre sıvı ilaçlama , sıvı+jel ilaçlama , jel  ilaçlama yöntemleri ile böcek ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Sıvı ilaçlama uygulamalarımızı spreyleme, pompa ya da ULV tekniği ile gerçekleştiririz. Jel ilaçlama uygulamalarımızı ise şırınga ile gerçekleştiririz. Böceğin türüne ve yoğunluğuna göre en uygun yöntemi belirler ve sizleri kısa sürece böcek sorunundan kurtarırız. Fare ilaçlama uygulamalarımızı istasyon ve / veya yemleme yöntemleri ile gerçekleştiririz. Kemirgenler için en uygun ve doğru yöntemler olan istasyon ve yemleme yöntemleri ile sizleri ortamınızda rahatsız eden bu canlılardan kısa sürede kurtarırız.

Profesyonel ve garantili hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere günün her saati çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!