Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

GÖLCÜK KARAFATMA İLAÇLAMA

GÖLCÜK KARAFATMA İLAÇLAMA

KARAFATMA İLAÇLAMA,

Kocaeli Gölcük böcek ilaçlama, teknisyenlerimiz ile karafatma böceği problemi için en etkili çözümleri sağlamaktayız. Böcek ilaçlama firması olarak, yılların vermiş olduğu deneyim ile siz değerli müşterilerimizin sağlığını da göz önünde bulundurarak ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

KARAFATMA BÖCEĞİ NEDİR?

Kalorifer böcekleri ile aynı familyada yer alan karafatma böcekleri, daha çok siyah ya da koyu kahverengi renklerinde olan bir haşere türüdür. Vücut yapıları yassı ve ayakları ile antenleri uzundur. Genellikle 2,5 – 3 cm uzunluğunda olan karafatma böceği, ülkemizde en yaygın olarak karşılaştığımız böcek türlerinden biridir.

Daha çok bina ve daire içlerinde, nemli ve ılık ortamlarda yaşam faaliyetlerini sürdürürler. Kendi aralarında dokunsal ve kimyasal iletişim kurabilen bu canlılar gruplar halinde yaşar. Evinizde ya da iş yerinizde gördüğünüz bir tane karafatma böceği tek başına değildir. Onun dışında yüzlercesi sizin görmediğiniz alanlarda saklanıp üremeye devam ederek, ortamın istilası için hazırlık yapmak ile meşguldürler.

Oldukça hızlı üreyen karafatma böceklerinden kurulabilmek için Gölcük Böcek İlaçlama çağrı merkezimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KARAFATMA BÖCEKLERİNİN ZARARLARI

Hiç kimse yiyeceklerinin üzerinde dolaşan bir böcek görmek istemez. Birçok yerde dolaşan bu böcekler, gıdalarınız üzerinde dolaşırken çeşitli bakteri ve mikropları da taşıyarak sağlık problemlerinin oluşmasına öncülük ederler.

Hiçbir besin kaynağı olmadan bile 2 hafta boyunca yaşayabilen karafatma böcekleri, genellikle mutfak ve banyolarınızda gözükür. Alanda eğer yavru şeklinde ve gündüz vakitleri de görmeye başladıysanız, orada üreme gerçekleşmiş ve bu böceklerin istilasına çoktan uğramışsınız demektir. Kafaları kopsa bile ağızları olmadan yaşamaya devam edebilen bu böcekler, açlıktan ölmedikleri sürece evinizi / iş yerinizi işgal etmekten vazgeçmeyeceklerdir. Eviniz, bu haşerelerin hayatta kalabilmesi için sıcaklık ve besin kaynağı bakımından oldukça uygundur.

KARAFATMA BÖCEĞİNDEN KURTULMAK İÇİN YAPILMASI GEREKENLER NELERDİR?

Yaşam konforunuzu mahveden bu haşerelerden kurtulabilmenin tek yolu, uzman bir ilaçlama firmasından destek almaktır. Bireysel yöntemlere başvuran insanların genellikle böcek problemlerinin daha da arttığı gözlemlenmiştir. Çünkü dışarıdan temin edilen ilaçlar, karafatma böcekleri üzerinde etkisizdir.

Gölcük Böcek İlaçlama, karafatma böcekleri için Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylanmış ilaçlarımız ile gerçekleştirdiğimiz sıvı+jel uygulamaları ile hizmet vermekteyiz.

Karafatma böceği ilaçlama, hizmetimizden faydalanmak için 7/24 açık olan 0850 808 87 11 numaralı İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!