Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

GÜNGÖREN FARE İLAÇLAMA UYGULAMAMIZ

GÜNGÖREN FARE İLAÇLAMA UYGULAMAMIZ

Yaşantımızın her alanında ortaya çıkan haşere türleri bizleri hijyenden de yoksun bırakmaktadır. Her ilçemizde görülebilen haşere sorunlarınızdan kurtulmanız için Bilim Böcek İlaçlama olarak profesyonel şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yapacağınız bireysel ve bilinçsiz ilaçlamalar sizi zehirlenme riskiyle karşı karşıya bırakır ve sağlığınızı tehdit eder. Güngören fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilacımızın etken maddesi evlerinizde ve fare ilaçlama uygulaması yaptıracağınız alanda ölü fare görmemenizi sağlıyor. Fare ilaçlamada istasyon yöntemi ve yemleme yöntemi gerçekleştiriyoruz.

İLAÇLARIMIZ

Kullandığımız ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) onaylı biyosidal ilaçlardır. İlaçlarımızın insan sağlığına ve evcil hayvanların sağlığına hiçbir zararı yoktur.

FARE İLAÇLAMA

Fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilacımızın etken maddesi evlerinizde ve fare ilaçlama uygulaması yaptıracağınız alanda ölü fare görmemenizi sağlıyor.

Fare ilaçlamada istasyon yöntemi ve yemleme yöntemi gerçekleştiriyoruz. İstasyon olarak adlandırdığımız kutular, içerisine farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır.

Bu kapalı kilitli kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirler, yemler yerleştiriyoruz. Bu zehirlerden (yemlerden) bir parça bile yiyen fare çok ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyuyor.

Fareler kendilerini güvende hissetmediği, insan hareketinin olduğu yerlerde su içmezler. Bu nedenle geldiği yoldan 2-3 saat içerisinde su içmek için alanı terk eden fare, kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare, su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle evinizde, iş yerinizde, fabrikanızda yani fare ilaçlama uygulaması yapılan alanda ölü fare görmüyor ve kokusunu almıyorsunuz.

Fare ilaçlamada en uygun yöntem olan istasyon yönteminde müşteri memnuniyetimiz %100’dür. Hem evinizde ölü fare ile karşılaşmıyor hem de zehirlerin yerleştirildiği kutular kapalı ve kilitli olduğu için varsa evcil hayvanınız ve çocuğunuz için hiçbir sorun oluşturmuyor.

Kutuların kapalı ve kilitli olmasının önemli nedenlerinden birisi de farelerin yemleri zehirleri yemesini sağlamak içindir.

Fareler çok zeki hayvanlardır ve insan elinin ve nefesinin dahi değdiği yiyeceği yemezler. Kapalı kilitli kutuların içerisine uzman teknisyenlerimizce profesyonel şekilde ilaçlar yerleştirilir. Fare ilaçlama uygulamasında her nokta detaylıca düşünülmüştür.

İstasyon kurulumu yapılamayacak alanlara merdiven boşlukları, insan hareketinin olmadığı alanlar, çatılar ve benzeri alanlara yemleme yapılır, yani yemlerimiz istasyon olmadan özenle yerleştirilir.

Fare ilaçlama yapılacak alana kaç istasyon gerektiği alanın büyüklüğüne göre değişmektedir. Fare ilaçlama uygulaması için gelen eğitimli uzman teknisyenlerden oluşan ekibimiz istasyon sayısını ve yemleme yapılabilecek alanları belirler.

Fare ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7 gün 24 saat çağrı merkezimizden ulaşabilir, fare ilaçlama hakkında bilgi alabilir ve dilediğiniz gün ve saat için randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!