Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

GÜNGÖREN FARE İLAÇLAMA

GÜNGÖREN FARE İLAÇLAMA

GÜNGÖREN FARE İLAÇLAMA

Güngören kalabalık nüfusu, iklimi ve ağaçlık alanlarından dolayı oldukça fazla kemirgen türü görülebilmektedir, bu fareler birçok alaerjik reaksiyonlu hastalıkları taşır ve sağlığımızı tehdit eder. Yaşantımızın her alanında ortaya çıkan haşere türleri bizleri hijyenden de yoksun bırakmaktadır. Her ilçemizde görülebilen haşere sorunlarınızdan kurtulmanız için bilim böcek ilaçlama olarak profesyonel olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yapacağınız bireysel ve bilinçsiz ilaçlamalar sizi zehirlenme riskiyle karşı karşıya bırakır ve sağlığınızı tehdit eder. Güngören fare ilaçlama uygulamalarımızda kullandığımız ilacımızın etken maddesi evlerinizde ve fare ilaçlama uygulaması yaptıracağınız alanda ölü fare görmemenizi sağlıyor. Fare ilaçlamada istasyon yöntemi ve yemleme yöntemi gerçekleştiriyoruz.

Fare İlaçlama Yöntemlerimiz

İstasyon dediğimiz içerisine farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kapalı kilitli kutuların içerisine farelerin çok sevdiği ve asla karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan zehirler, yemler yerleştiriyoruz. Bu zehirlerden (yemlerden) bir parça bile yiyen fare çok ciddi bir şekilde su içme ihtiyacı duyuyor. Fareler kendilerini güvende hissetmediği, insan hareketinin olduğu yerlerde su içmezler. Bu nedenle geldiği yoldan 2-3 saat içerisinde su içmek için alanı terk eden fare, kanalizasyona su içme ihtiyacını gidermek için gidiyor. Burada su içen fare, su içtiği yerde anında kan zehirlenmesinden ölüyor. Böylelikle evinizde, iş yerinizde, fabrikanızda yani fare ilaçlama uygulaması yapılan alanda ölü fare görmüyor kokusunu almıyorsunuz. Fare ilaçlamada en uygun yöntem olan istasyon yönteminde müşteri memnuniyetimiz %100’dür. Hem evinizde ölü fare ile karşılaşmıyor hem de zehirlerin yerleştirildiği kutular kapalı ve kilitli olduğu için varsa evcil hayvanınız ve çocuğunuz için hiçbir sorun oluşturmuyor. Kutuların kapalı ve kilitli olmasının önemli nedenlerinden birisi de farelerin yemleri zehirleri yemesini sağlamak içindir. Fareler çok zeki hayvanlardır ve insan elinin ve nefesinin dahi değdiği yiyeceği yemezler kapalı kilitli kutuların içerisine uzman teknisyenlerimizce profesyonel şekilde yerleştirilen ilaçlar ve uyguladığımız bu fare ilaçlama uygulamasında her nokta detaylıca düşünülmüş ve oluşturulmuştur. İstasyon kurulumu yapılamayacak alanlara merdiven boşlukları, insan hareketinin olmadığı alanlar, çatılar ve benzeri alanlara yemleme yapılır, yani zehirlerimiz istasyon olmadan özenle yerleştirilir. Fare ilaçlama yapılacak alana kaç istasyon gerektiği alanın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Fare ilaçlama uygulaması için gelen eğitimli uzman teknisyenlerden oluşan ekibimiz istasyon sayısını ve yemleme yapılabilecek alanları belirler. Kullandığımız ilaçlarımız biyosidaldir, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlardır. Fare sorunu ile karşılaştığınız her alana uygulanabilen fare ilaçlama uygulamamızdan yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!