Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

GÜNGÖREN KARASİNEK İLAÇLAMA

GÜNGÖREN KARASİNEK İLAÇLAMA

KARASİNEK İLAÇLAMA,

Sineklerle mücadelede uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve bunların yok edilmesinde kesin başarılar elde eden Güngören Böcek İlaçlama ekibimiz ile 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

KARASİNEKLERİN YAPISI VE ZARARLARI

Sinekler, dünya çapında 120.000’den fazla türe sahip yaygın böceklerdir. İnsanlara doğrudan ısırma yolu ile veya salgıladıkları dışkı ve sıvı yoluyla bulaşan 40 ‘tan fazla hastalık türünün taşıyıcılarıdır.

Karasinekler, insanların evlerinde / iş yerlerinde en yaygın olanıdır. Yaşam süreleri 2 ila 4 hafta arasında olan bu haşereler için en uygun koşul sıcak havalardır. Genellikle gündüzleri aktif olan karasinekler akşamları ve geceleri dinlenirler. Bu koşullar altında bir karasinek yaklaşık 9.000 yumurta bırakabilir. Yemek yediklerinde, yiyecekleri yumuşatmak için tükürük salgılarlar ve doyumsuz iştahları, sürekli dışkı atmalarına neden olarak insan çevresini kirletir. Dizanteri, tifo ateşi vb. bir dizi bağırsak enfeksiyonu taşırlar. Bu nedenle yiyeceklerinizden ve kişisel eşyalarınızdan uzak tutulmalıdırlar. Karasinekler çok verimli böceklerdir. O kadar hızlı ürerler ki, yumurtlamak için uygun koşulları bulurlarsa, alan kısa sürede istila edilir. Dışkı, gübre, tuvaletler ve çöp bidonları gibi bakteri ve mikropların çok yoğun olduğu yerlerde hızlıca üreyen karasinekler, daha sonrasında taşıdıkları mikropları gıdalarınıza aktarırlar.

Karasinekler, ayakları ile mikropları ve tehlikeli enfeksiyonları taşımanın yanı sıra, sürekli dışkı sıvısı salgılarlar. Bu gübre, tezgahlarda, tabaklarda, fincanlarda ve yiyeceklerde çıplak gözle görülebilir.

Bu alanda Güngören Böcek İlaçlama, sizin bu haşerelerden kurtulmanızda en büyük destekçiniz olacaktır.

Sinek ve diğer böceklere karşı uygulamalarımız, en iyi, en kaliteli yöntemler kullanılarak, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ruhsatlı ilaçlar ile yapılmaktadır.

KARASİNEKLERLE MÜCADELE

Sineklerden nasıl kurtulacağınız sık sık kendinize sorabileceğiniz bir sorudur. Ancak Güngören Böcek İlaçlama uzmanlarımızdan profesyonel bir yanıt alabilirsiniz.

Karasinekler, bir dizi hastalığa sebep olmaları nedeni ile en zararlı böceklerden biri olarak kabul edilir. Ne yazık ki kendilerini tehlike anında hissettiklerinde hızlı tepki veriyorlar ve çabuk kaçabiliyorlar. Onlardan kesin bir şekilde kurtulabilmek için düzenli ve bilinçli ilaçlamalara ihtiyaç vardır. Güngören Bilim İlaçlama sizleri karasinek probleminizden kolaylıkla kurtaracaktır.

Karasineklerle mücadelede sinekleri yok eden, ancak insanlar ve hayvanlar için tamamen güvenli olan ilaçlar kullanıyoruz. Kullandığımız tüm böcek öldürücü ilaçlar Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve kanserojen değildir.

Haşere kontrolünü sağlayabilmek için her müşterimiz bizim için önemlidir. Bu nedenle her vakayı ayrıntılı olarak tanıyor ve ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uygun programlar ile yaklaşıyoruz. Personelimiz her alanı dikkatlice incelemekte ve her özel durum için en iyi ve en uygun çözümü sunmaktadır.

Güngören Böcek İlaçlama, olarak sunduğumuz hizmetler hafta içi ve hafta sonları gerçekleştirilmektedir. Dilediğiniz gün ve saate randevu oluşturmak, can sıkıcı ve oldukça tehlikeli olan karasineklerden kurtulabilmek için 7/24 açık olan çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!