Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

HALKALI FABRİKA İLAÇLAMA

HALKALI FABRİKA İLAÇLAMA

HALKALI FABRİKA İLAÇLAMA

Halkalı fabrika ilaçlama uygulamalarımız karşılaşılan böceğin türüne göre kokulu, kokusuz ya da jel ilaçlama uygulaması şeklinde gerçekleştirilir. Kokusuz ilaçlama uygulamamız, ilaçlanacak alan boşaltılmadan yapılan bir ilaçlama yöntemidir ve oldukça etkili sonuçlar içermektedir ama bazı haşerelerde tam anlamıyla etki sağlaması mümkün olmadığından kokulu ilaçlama yapılması gerekebilir. Kokulu ilaçlamada ise ilaçlama ekibi dışında alan tamamen boşaltılmalı ve yaklaşık 2 saat kadar alanda hiçbir canlı olmamalıdır. Kısacası uzman ekipler tarafından yapılması gereken bu işlemde profesyonel ilaçlama ekibimiz, ilaçlama uygulamasından önce alanda keşif yapar ve en doğru ilaçlama yöntemini uygular.

Fabrika ilaçlama uygulamalarımızda, müşterilerimizin ilaçlama işlemlerini periyodik olarak takip ederiz ve gerçekleştiririz. Ortamda görülen böceklerin larvalarının yok edilmesi için belirli periyodiklerle ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir ve daha sonrasında ortamda böcekle karşılaşılmaması için belirli periyotlarda ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelirdir. Ancak bu profesyonellikte yapılan hizmet sonrasında alan tam anlamıyla haşerelerden arınmış olacaktır

Fabrikanın bulunduğu bölge ile de alakalı şekilde haşere türleri kendini gösterirken bunlardan bazılarının ısırma eyleminin bulunduğu ve ciddi sağlık problemlerini doğuracağını bilmekte fayda vardır. Bu nedenle düzenli olarak Fabrika İlaçlama işleminin yapılması hem madde hem de manevi kayıpların önüne geçecektir. Çünkü fabrika ortamlarında en fazla görülen kemirgen canlılardan biri olan fare lağım, kanalizasyon gibi pis giderlerde dolaştıkları için ciddi ölçüde mikrop taşıyıcısıdır. Aynı zamanda bu canlının kemirme özelliğinin bulunmasından ötürü de fabrikada yapılan üretimde malzemelere zarar verme potansiyeli vardır. Yani bu tabloya bakıldığında hem çalışanların sağlığını tehdit etmekte hem de üretime zarar vermekte olup, yaydığı mikrop tüketiciye kadar ulaşarak salgın bir hastalığın nedeni haline gelebilir.

Günümüzde insanların en fazla zaman geçirdikleri yerlerden biri de tabi ki iş alanlarıdır. Bu alanların başında gelen fabrikalar üretim ağırlıklı çalıştıklarından ötürü çeşitli atıklar ve kimyasal maddeler içeren bir bölgeyi kapsamaktadır. Dolayısıyla bu alanlarda birden fazla haşere türünün görülmesi kaçınılmazdır. Haşerelerin yol açtığı zararlardan korunmak ve ortamı daha hijyenik hale getirmek için profesyonel olarak Halkalı fabrika ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Böcek ile karşılaştığınız alan her neresi olursa olsun Bilim böcek ilaçlama uzman teknisyen ekibi ve son kalite ilaçları ile yanınızda. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilir istediğiniz gün ve saate randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!