Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

Halkalı Pire İlaçlama

Halkalı Pire İlaçlama

Halkalı ve Küçükçekmece ‘nin en iyi pire ilaçlama firması Halkalı Böcek İlaçlama, gerçekleştirdiğimiz ilaçlama uygulamalarında elde ettiğimiz kesin çözümler sayesinde sizleri pire problemlerinizden kurtarıyoruz.

Pire Nedir?

Uzun ince bacak yapısı sayesinde oldukça hızlı hareket eden pireler, kan emici parazitlerdir. Kanatları olmamasına rağmen muhteşem tasarlanmış bacakları ile çok yükseğe sıçrayabilirler. Sadece tek seferde 50 yumurtaya kadar bırakabilen pireler tahmin edemeyeceğiniz kadar hızlı bir üreme potansiyeline sahiptir. Bu nedenle tek tük görmüş olduğunuz bu sayı, çok kısa bir süre içerisinde yaşam alanınızı çok ciddi bir şekilde istila edebilecek sayıya ulaşmaktadır.

Ömürleri yaklaşık 4 – 12 hafta arasında değişmektedir. Çok hızlı üreyen bu haşerelerden tek başınıza kurtulmanız imkansızdır. Çoğu ilaca dayanıklı olan bu inatçı böceklerden, dışarıdan temin ettiğiniz reçetesiz ilaçlar veya oldukça kimyasal olan çamaşır suyu ile kurtulamazsınız. Başvurduğunuz bu bireysel yöntemler sizi zaman kaybına uğratacak ve gün geçtikçe sayılarının artması ile pire probleminizi ikiye katlayarak, ciddi sağlık problemlerinizin oluşmasına sebep olacaktır.

Yaklaşık 1,5 mm ile 3,5 mm arasında olan boyutlarıyla pireler, genellikle kırmızımsı kahverengi renklere sahiptir. Kedi, köpek gibi evcil hayvanlarınız vasıtası ile bulaşmalarının yanı sıra, dışarıda üremenin gerçekleştiği, fark etmediğiniz alanlardan geçerken paçanıza yapışması ile bile evinize / iş yerinize girebilir.

Evinize / iş yerinize giriş yapması ile birlikte, önlemi alınmaz ve uzman bir ekipten destek alınmaz ise yaşam alanınızın pireler tarafından istilaya uğraması kaçınılmaz olacaktır.

Profesyonel Halkalı Böcek İlaçlama, sizi yaşam alanınızı istila ederek sağlığınızı tehlike altına sokan pirelerden tamamıyla kurtarıyoruz.

Halkalı Pire ve Böcek İlaçlama

Halkalı ve Küçükçekmece Pire Böcek İlaçlama ekibimiz, alanında kendini geliştirmiş, deneyimli uzman teknisyenlerden oluşmaktadır. Pire ilaçlama hizmetimizi, Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Uygulamalarımızın en garanti kısmı, çevre ve insan sağlığına hiçbir zararı olmayan ilaçlarımızın tamamıyla biyosidal olmasıdır. Aynı zamanda rezidüel olan ilaçlarımız, uygulama sırasında mobilya, eşya ve giysileriniz üzerinde iz ve leke bırakmamaktadır.

Son teknoloji pompa ve spreyleme yöntemi ile uyguladığımız pire ilaçlama hizmetimizden yararlanıp, pire ilaçlama yöntemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek ve randevu oluşturabilmek için 7/24 açık olan Halkalı Pire İlaçlama, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!