Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

HAŞERE İLAÇLAMA GÜNGÖREN

HAŞERE İLAÇLAMA GÜNGÖREN

HAŞERE İLAÇLAMA GÜNGÖREN

Birçok hastalığı taşıyan ve bulaştıran haşereler yaşantımızın her alanında görülebilir ev iş yeri okul fabrika bahçe gibi alanlarda görülen bu haşereler bizi sağlığımız açısından olumsuz etkiler ve riskli hastalıkların bulaşmasına yol açabilir.  Bu haşerelerle tek başınıza ve bilinçsiz ve bireysel olarak uğraşmak sağlığınızı tehlikeye atarak zehirlenmenize yol açabilir.  Çeşitli haşere türleri çok hızlı üreyebileceğinden evinizde iş yerinizde karşılaştığınız haşere sorununa profesyonel firmalar aracılığıyla müdahale etmelisiniz. Haşere ilaçlarken kullanılan ilaçlar ve etkili ilaçlama yöntemleri ile bilinçli firmalar tarafından yapılan ilaçlamalar size oldukça yarar sağlayacaktır. Bu gibi haşerelerden kurtulmanız adına Bilim Böcek İlaçlama İstanbul’un her bölgesinde olduğu gibi Güngören de de faaliyet göstermektedir. İşinde uzman alanında eğitimli ekip arkadaşlarımız sayesinde oldukça hızlı ve kolay bir şekilde haşerelerden haşerelerin sağlığınız üzerinde taşıdığı risklerden kurtulabilirsiniz. Her böcek türüne ayrı ayrı kullandığımız etkili ilaçlama yöntemleri böcek, pire, tahta kurusu tahta kurdu fare çıyan gibi sorunları ortadan kaldırır.

Kırkayak hamam böceği pire karınca kene kalorifer böceği gibi eklem bacaklı böceklerden sıvı ilaçlama dediğimiz yöntemle oldukça kolay bi şekilde kurtulmanın garantisini vermekteyiz. Bu gibi böceklerin türüne göre spreyleme, pompa veya ULV tekniği kullanarak sıvı ilaçlama tekniği uygulanmaktadır. Sıvı ilaçlamaya ek ve destek olarak sıvı+jel yöntemimizde de uygulanmaktadır. Jel ilaçlama işlemini şırınga ile mutfak ve banyo dolaplarınızın menteşe üzerilerine ve böceklerin gezinip yuvalanabileceği arka kısımlara kolayca uyguluyoruz. Fare ilaçlama işleminde ise istasyon ve yemleme dediğimiz yöntemler alanında uzman eğitimli ekip arkadaşlarımız tarafından profesyonel bir şekilde uygulanmaktadır. İlaçlarımız biyosidaldır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur ilaçlama işlemi uygulanan alan 2 saat kapalı kaldıktan sonra 30-45 dakika havalandırılarak kullanılabilir.

Bilim ilaçlama olarak İstanbul’un her ilçesinde hizmet veren firmamız Güngören böcek ilaçlama olarak da sizlere%100 müşteri memnuniyeti sağlıyor. Ve haşerelerden kurtulmanın garantisini sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız, kullandığımız profesyonelce yöntemler ve alanında eğitimli uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde veriyoruz. İşinde uzman firmamıza çağrı merkezimizden ve ya web sitemiz üzerinden 7/24 ulaşabilirsiniz

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!