Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

HAŞERE İLAÇLAMA

HAŞERE İLAÇLAMA

HAŞERE İLAÇLAMA

Haşere ilaçlama uygulamalarımız ile en iyi ilaçlama şirketi olmaktan gurur duyuyoruz. Tüm haşere problemlerinde bilim böcek ilaçlama yanınızda. Kullandığımız ilaçlarımızın tümü Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütünden onaylı biyosidal ilaçlardır. Kaliteli ilaçlarımız ve alanında eğitimli uzman ekibimiz ile böcek sorununuzun önüne geçiyor problemleri çözüyoruz. Haşere ilaçlama uygulamalarımız haşerenin türüne göre değişmektedir. Haşere ilaçlama da haşerenin türü için en uygun ilacı ve en doğru ilaçlama yöntemini belirliyor sonrasında deneyimli ekibimiz ile ilaçlama uygulamasını yapıyoruz.

SIVI İLAÇLAMA

Sıvı ilaçlamalarımızı spreyleme, pompa tekniği veya ULV tekniği ile gerçekleştirmekteyiz. Haşere ilaçlama da, Gümüş böceği ilaçlama, pire ilaçlama, uyuz ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama, tahta kurdu ilaçlama, karınca ilaçlama gibi türlerin ilaçlanmasında sıvı ilaçlama yöntemi kullanmaktayız. Sıvı ilaçlamalarımızda alan ilaçlaması uyguluyoruz. Alanın tamamını detaylı bir şekilde ilaçlıyoruz. Haşere ilaçlama uygulamalarımızda sıvı ilaçlama işlemlerimiz kokulu ya da kokusuz olarak yapılabilmektedir. Haşere ilaçlama uygulamasından sonra eğer ilaçlama kokulu yapıldı ise alanın 2 saat kapalı kalması ardından 30-45 dakika havalandırılıp öyle kullanılması önerilmektedir.  Haşere ilaçlama kokusuz uygulama yapıldı ise alanın kapalı kalmasına gerek yoktur 15-30 dk havalandılırıp kullanılabilir. Haşere ilaçlama uygulamalarından sonra 1 hafta 10 gün ıslak temizlik yapılmamalıdır. İlaçlma yapılan alan süpürge ile süpürülebilir fakat silme ve paspas yapılmamalıdır.

JEL İLAÇLAMA

Haşere ilaçlama da hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama, kara fatma ilaçlama uygulamalarımız için jel uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bu eklem bacaklı türler ve böcek yoğunluğu çok olan alanlardaki bazı türler için en doğru etkili yöntem olan jel uygulamamız profesyonel ekibimiz ile titizlik içerisinde uygulanmaktadır.

SIVI+JEL İLAÇLAMA

Haşere ilaçlama işlemlerimizde jel ilaçlama uygulamamızı sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı yapıyoruz. Sıvı ilaçlamadan sonra mutfak ve banyo dolaplarının menteşe üzerlerine ve böceğin yuvalandığı arka kısımlara şırınga yöntemi ile gerçekleştirdiğimiz jel ilaçlama uygulamamız 2,5-3 aya kadar kalıcılığını sürdürür. Böcek ilaçlama şirketimize ait bir hizmet olan sıvı+jel ilaçlama uygulamamız, haşere ilaçlama da kalorifer böceği ve hamam böceği türleri için en doğru ve etkili yöntemdir.

FARE İLAÇLAMA

Fare ilaçlama uygulamalarımızı istasyon yöntemi ve yemleme yöntemi ile gerçekleştirmekteyiz. İstasyon dediğimiz yöntem içerisine farelerin girebileceği şekilde tasarlanan kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği, karşı koyamadığı yiyeceklerden oluşan yemler(zehirler) yerleştiririz. Bu zehirlerden bir parça dahi yiyen fare çok ciddi bir su içme ihtiyacı duyar ve geldikleri yoldan kanalizasyona su ihtiyaçlarını gidermek için giderler. Burada su içen fare anında kan zehirlenmesinden ölür. Böylelikle evinizde ve işyerinizde, fabrikanızda, sitenizde, apartmanınızda, bahçenizde ölü fare görmez kokusunu duymazsınız. Haşere ilaçlama da fareler için en dogru yöntem olan istasyon yöntemimizi uzman ekibimiz ile fare sorunu yaşanan her alana uygulamaktayız.

Haşere ilaçlama uygulamaları eğitimli ve alanında uzman teknisyenler ile gerçekleştirilmelidir. Profesyonel ekibimiz ile her türlü haşere ilaçlama uygulamasını her alanda gerçekleştirmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine sahip olduğumuz haşere ilaçlama hizmetimizden yararlanmak için 7/24 çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!