Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İLAÇLAMA ŞİRKETİ

İLAÇLAMA ŞİRKETİ

İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Türkiyenin önde gelen ilaçlama şirketi bilim ilaçlama olarak, en güvenilir ilaçlama şirketi olmanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul ilaçlama şirketi, Ankara ilaçlama şirketi, İzmir ilaçlama şirketi, Kocaeli ilaçlama şirketi olarak tüm bu illerimizin her ilçesine hizmet vermekteyiz. Kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerimizle buluşturuyor her türlü haşere sorununun sonunu getiriyoruz.

Böcek ilaçlama, pire ilaçlama, fare ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama ve tüm haşere problemleli için ilaçlama uygulaması gerçekleştiren ilaçlama firması olarak böcek ve kemirgen sorununu kaliteli ilaçlarımız ve alanında eğitimlii uzman personelimiz ile çözüyoruz.

BÖCEK İLAÇLAMA UYGULAMALARIMIZ

Böcek ilaçlama şirketi olarak, haşerenin türüne göre ilaçlama yöntemlerimiz değişmektedir. Pire ilaçlama, tahtakurusu ilaçlama, karınca ilaçlama, uyuz ilaçlama, örümcek ilaçlama, arı ilaçlama gibi uygulamalarımızda bu ve benzeri böcek türleri için ilaçlama firmamız sıvı ilaçlama uygulamaktadır. Sıvı ilaçlama spreyleme, pompa veya ULV teknikleri ile uygulanır. İlaçlanacak alanın tamamına uygulanır, alan ilaçlaması yapılır. %100 müşteri memnuniyeti aldığımız sıvı ilaçlama yönteminde ilaçlama uygulaması kokulu veya kokusuz yapılabilmektedir. Kalorifer böceği, hamam böceği gibi eklem bacaklı böcek türleri içinse bilim böcek ilaçlama firması olarak sıvı+jel uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Sıvı uygulamamızı pompa tekniği ile gerçekleştiriyoruz, jel ilaçlama uygulamamızı ise sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı gerçekleştirmekteyiz. Şırınga yardımı ile böceklerin gezinebileceği bölgelere banyo ve mutfak dolapların menteşe üzerlerine, çekmece arkalarına gibi bölgelere ilaçlama uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bu tür böcekler için en doğru uygun ilaçlama yöntemi budur, sıvı+jel ilaçlama uygulamalarımızda istenilen sonucu her zaman aldık. Fare türleri için gerçekleştirdiğimiz ilaçlama yöntemi ise istasyon yöntemidir. İstasyon dediğimiz içerisine farenin girebileceği şekilde tasarlanmış kapalı kilitli siyah kutulardır. Bu kutuların içerisine farelerin çok sevdiği yiyeceklerden oluşan zehirli yemlerimizden yerleştiriyoruz. Bu zehirli yemlerden bir parça dahi yiyen fare ciddi çekilde su içme ihtiyacı duyuyor ve geldiği yoldan kanalizasyona giderek burada su içerek kan zehirlenmesinden ölüyor. Fare ilaçlamanın ardından ise dezenfekte amaçlı sıvı ilaçlama uygulaması da yapmaktayız. Türkiye’nin güvenilir ilaçlama şirketi olarak kullandığımız tüm ilaçlarımız Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlardır, insan sağlığına hiçbir zararı yoktur. Her böcek türü için en etkili ilacı ve en uygun yöntemi belirleyip ilaçlama uygulamalarımızı titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

İSTANBUL İLAÇLAMA ŞİRKETİ

İstanbulun tüm ilçelerine 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermekteyiz. İstanbulda bulunan 21 şubemiz ve İstanbulun her ilçesine olan servis ağımızla İstanbulun en fazla tercih edilen ilaçlama şirketiyiz. İstanbul avrupa yakası ilaçlama ve İstanbul anadolu yakası ilaçlama hizmetlerimizde %100 müşteri memnuniyetine sahibiz.

ANKARA İLAÇLAMA ŞİRKETİ

Ankara’nın böcek sorununa son veriyoruz. Tüm Ankara’ya kaliteli hizmeti uygun bir fiyatla sunmaktayız. Böcek ilaçlama şirketi Ankara da önce gelen böcek ilaçlama firmalarından olan bilim ilaçlama olarak tüm haşere problerine karşı ilaçlama uygulaması gerçekleştirmekteyiz.

BÖCEK İLAÇLAMA ŞİRKETİ İZMİR

İzmir’de böceklerle tek başınıza mücadele etmeyin bırakın böceklerle sizin için biz savaşalım. Türkiyenin önde gelen böcek ilaçlama firmalarından olarak böcek sorununuzu çözeceğimizden şüpheniz olmasın. İzmirin her ilçesine kaliteli hizmetlerimiz ve uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Her haşere problemi için ilaçlama yapan şirketimizin bu hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İLAÇLAMA ŞİRKETİ KOCAELİ

İstanbul, ankara, izmir de olduğu gibi Kocaelinde de hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kocaelinin tüm ilçelerinde her türlü haşere problemi için ilaçlama uygulaması gerçekleştirmekteyiz. Bizlere detaylı bilgi ve randevu için 7/24 çağrı merkezimizden veya web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!