Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İŞ YERİ İLAÇLAMA ESENYURT

İŞ YERİ İLAÇLAMA ESENYURT

İŞ YERİ İLAÇLAMA ESENYURT

İnsanlar yaşamlarını sürdürebilmek için çalışmak zorundadırlar. Yaşantımızın büyük bir kısmını geçirdiğimiz iş yerlerinin temizliği ve hijyeni bizleri doğrudan etkiler. Her gün çalıştığımız iş yerlerimizde haşere, böcek fare görmek canımızı oldukça sıkabilir. Haşere türleri, böcek fare, tahtakurusu, hamam böceği, alman hamam böceği, gümüşçün böceği, kalorifer böceği, sinek, karasinek gibi haşere türleri tifo dizanteri gibi birçok alerjik reaksiyonlu hastalıkları taşır bulaşmasına yardımcı olur. Bu böcek türleri insan sağlığını tehdit etmekte ve iş yerlerinin hijyenini bozmaktadır.

Yaşantımızın büyük bir kısmının geçtiği iş yerlerimizin hijyeni hem işveren hem çalışan tarafından oldukça önemlidir.  Aksi halde bu haşerelerden bulaşan hastalıklar ve fare gibi kemirgen türlerinin işyerinde sorunlara yol açması iş yeri ilaçlama Esenyurt, İş yerini maddi ve manevi açıdan etkileyip kayıplar yaşatır. İşyerlerimizin ilaçlaması profesyonel alanında uzman firmalar ile yapılmalıdır. Bilim böcek ilaçlama olarak alanında uzman profesyonel teknisyen ekip arkadaşlarımız ile bu haşerelerden ve risklerden %100 kurtulma imkanı sunmaktayız.  Uyguladığımız ilaçlama yöntemleri, alanında uzman teknisyen ekip arkadaşlarımızın geliştirdiği teknikler ve kullandığımız etkili ilaçlar sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde uygulanır. Sıvı ilaçlama yönteminde haşerenin türüne göre ayrı ayrı ilaçlar titizlikle seçilir ve pompa spreyleme, veya ULV tekniğiyle uygulanır. İlaçlarımız Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü(WHO) onaylıdır. İnsan sağlığına hiçbir zararı yoktur.İlaçlarımızın tümü biyosidaldir.

İş yeri ilaçlama ve ev ilaçlama birbirinden farklıdır. İş yerinin türüne, büyüklüğüne bağlı olarak ilaçlama işlemi belirli aralıklar halinde uygulanabilir.

İlaçlama yapılacak olan eğer fırın pastahane restoran gibi gıda barındıran alanlar ise yiyeceklerin üstü kapatılarak  kokusuz ilaçlama yöntemi özenle uygulanır. İlaçlamanın yapılacağı yeri 2 saat kapalı kaldıktan sonra 30-45 dakika havalandırmanız yeterli olacaktır

İstanbul’un her ilçesinde hizmet veren firmamız türkiye üzerinde ise Ankara böcek ilaçlama  İzmir böcek ilaçlama , Kocaeli böcek ilaçlama olarak faaliyet göstermektedir. Ev, iş yeri, fabrika, oku,l hastane, park, bahçe, site, bina gibi yerlerin ilaçlamasını yapan profesyonel firmamız sizlere Esenyurt ilesinde de %100 müşteri memnuniyeti sunmaktadır. Bizlere web sitemizden çağrı merkezimizden ya da whatsapp üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!