Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İSTANBUL ÇİYAN İLAÇLAMA

İSTANBUL ÇİYAN İLAÇLAMA

Yaşam alanlarımızda zaman zaman böcek sorunları ile karşılaşırız. Hızlı ve yoğun olarak üreyen böcekler taşıdıkları hastalıklar ile sağlığımızı tehdit ederler. Karşılaşılan böcek problemlerinin bir kısmını da çiyanlar oluşturur. Çıyanlar baş ve gövde olmak üzere iki kısımdan oluşmaktadır. Başlarında bir çift anten bulunmakta ve vücutları yassıdır. Karada yaşayan hayvanlardır rutubetli ortamları severler.

Çiyan böcek ve örümcek türleri ile beslenebilir ve dirençli bir canlıdır. Bazı türleri 5 veya 6 yıla kadar yaşayabilir.

Çiyanların çeşitli renkleri mevcuttur ve bu tür böcekler balık vücutlu ve çok ayaklı böceklerdir.İnsanları ısıran çiyanların ısırma şiddeti eşek arısı sokması ile hemen hemen aynıdır.Çıyanları insanları soktuğunda, insanlarda iki koyu kırmızı nokta, ağrı, kaşıntı ve şişme oluşur ve deri altında kanamalar görülür. Çocuklarda büyük çıyan sokmalarında ateş, bulantı ve kusma görülebilir ve öldürücü olabilmektedir.

Tüm bu sorunların önüne geçmek ve sağlığımızı korumak için geç kalınmadan çiyan ilaçlama uygulamaları gerçekleştirilmelidir. Çiyan ilaçlama uygulamaları geç kalınmadan gerçekleştirilmelidir aksi takdirde bu hızla üreyen böcekler ortamınızı kolaylıkla ele geçirirler.

Kalıcı çözümler sunduğumuz uygulamalar için bizlere ulaşmanız yeterlidir. Profesyonel böcek ilaçlama firmamız olarak sizlere çıyan ilaçlama alanında kesin ve uzun soluklu hizmetler sunmaktayız.

Çiyanlar genellikle sıcak ve nemli bölgelerde yuvalanırlar. İnsanların yaşam alanlarına da sızan bu böcekler banyolarda ve mutfaklarda sıklıkla görülebilir.

İstanbul çiyan ilaçlama hizmeti veren profesyonel ilaçlama şirketimiz, çıyan ilaçlamada ortam şartlarına uygun kokulu ve kokusuz ilaçlama yöntemini kullanır. Son teknoloji ekipmanlar ile çevre ve insan sağlığına zarar vermeyen, Ziraat Mühendislerimizce hazırlanan Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı biyosidal ürünler, ilaçlar ile profesyonel şekilde ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz.

Çıyan ile bireysel mücadele pek mümkün değildir. İnsanlar için oldukça tehlikeli olan çıyanlardan kesin olarak kurtulmak için profesyonel bir ilaçlama firmasına çıyan ilaçlama uygulaması gerçekleştirilmelidir. Çıyanlar zehirli canlılar olduğu için yanlış yapılan bir işlem çıyanların ilaca karşı bağışıklık kazanarak daha da çoğalmasına ve en önemlisi ortamda bulunan insanların hastalanmasına yol açabilir. Bu nedenlerle profesyonel olarak çiyan ilaçlaması gerçekleştirilmelidir.

Bizler alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz ile titizlik içerisinde İstanbul çiyan ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiririz. Bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!