Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İSTANBUL EV İLAÇLAMA

İSTANBUL EV İLAÇLAMA

İSTANBUL EV İLAÇLAMA

Böcekler yaşam alanımızın başında yer alan evlerimizi hijyenden yoksun hale getirir ve sağlığımız için büyük risk oluşturur. Çoğu tifo, dizanteri, verem, yoğun alerjik reaksiyonlar gibi ciddi olmak üzere çeşitli hastalıkları taşıyan böcekler ve farelerin bu hastalıkları insanlara bulaştırma riski vardır. Tüm bu risklerden kurtulmak, hayatımızdaki rahatlığı ve hijyeni geri kazanmak için ev böcek ilaçlama uygulaması yaptırılması gerekmektedir. Böcek ilaçlama uygulamasının profesyonel şekilde yapılması  böceklerden kurtulmak için en doğru, kesin bir yol olacaktır. Evinizdeki böceklerle ve farelerle tek başınıza mücadele etmeyin, bilim böcek ilaçlama olarak, ev ilaçlama uygulamalarında ve her alanda karşılaştığınız böcek ilaçlama ve fare ilaçlama uygulamalarında sizlerin yanındayız. İstanbul ev ilaçlamasında %100 müşteri memnuniyetine sahip firmamız sizleri böcek ve fare sorunundan kurtarmak için özveriyle çalışıyor.  Ev böcek ilaçlama istanbul, apartman böcek ilaçlama, villa böcek ilaçlama, site böcek ilaçlama farketmeksizin böcek sorunu ile karşılaştığınız her yerde alanında eğitimli uzman ekibimiz ile böcek ilaçlama için yanınızdayız. Böcek ilaçlama İstanbulda en çok tercih edilen firma olarak istanbulun tüm ilçelerinde kaliteli hizmeti uygun fiyat ile müşterilerimizle buluşturuyoruz. En iyi böcek ilaçlama şirketi  olarak böcek ilaçlama uygulamasında kullanılan ilaçlar ve ilaçlama yöntemi kadar ilaçlama uygulamasını gerçekleştirecek olan personelinde önemi vardır. Bizler eğitimli personelimizle ilaçlama uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz. Bilim ilaçlama olarak, ev ilaçlama ve tüm böcek ilaçlama uygulamalarında kullandığımız ilaçların tamamı Sağlık Bakanlığından ve Dünya Sağlık Örgütünden (WHO) onaylı Biyosidal ilaçlardır. Böceğin türüne göre en uygun ve etkili ilacı seçiyor ve en uygun uygulama yöntemi belirliyor alanında eğitimli, deneyimli profesyonel ekibimiz ile ilaçlama işlemini gerçekleştiriyoruz.

İSTANBUL EV BÖCEK İLAÇLAMASINDA KULLANILAN YÖNTEMLER

İlaçlama uygulaması gerçekleştirirken, böceğin türüne göre genellikle hamam böceği ilaçlama, kalorifer böceği ilaçlama gibi eklem bacaklı türlere uyguladığımız ilaçlama işlemlerimizde en doğru yöntem olan sıvı+jel uygulaması gerçekleştiriyoruz. Sıvı uygulama dediğimiz spreyleme ya da pompa tekniği ile gerçekleşen böceğin gezinip saklandığı tüm alanların ilaçlandığı yöntemdir. Jel ilaçlama ise böcek ilaçlama işlemlerimizde sıvı ilaçlamaya destek ve koruma amaçlı yaptığımız şırınga ile yapılan genellikle banyo ve mutfak dolaplarının menteşe üzerlerine yapılan ilaçlamadır. Jel ilaçlamanın etki süresi 3 ile 4 ay arasında değişebilmektedir. İlaçlamadan önce paketi, ambalajı açık gıdalar kaldırılmalıdır. Ev ilaçlama uygulaması yapılmadan önce evde çocuk varsa oyuncakları ve eşyaları paketlenip kaldırılmalıdır ve evde evcil hayvanınız varsa mama kabı ve maması paketlenip kontrol edilip kaldırılmalıdır. Ev böcek ilaçlama işlemi gerçekleştikten sonra ise ilaçlama kokulu yapıldı ise alan 2 saat kapalı kalmalı sonrasında 30-40 dk havalandırılıp öyle kullanılmalıdır. Kokusuz ilaçlama yapıldı ise alanın kapalı kalmasına ve alanın terkedilmesine gerek yoktur ilaçlamadan sonra 15-20 dk havalandırılıp kullanılabilir.

Pire ilaçlama, uyuz ilaçlama, güve ilaçlama, kene ilaçlama, tahta kurusu ilaçlama uygulamalarımızda genellikle sıvı ilaçlama kullanıyoruz. Bu türler için uyguladığımız sıvı ilaçlamada pompa tekniği ya da böceğin yoğunluğuna ve türüne göre ULV tekniği kullanıyoruz. ULV tekniği soğuk sisleme olarakta adlandırılır. Bu iki yöntemde de ev ilaçlama esnasında ilaçlanacak alana detaylı bir şekilde alan ilaçlaması yapılır. İlaçlama uygulamasından önce dışarıda paketi ambalajı açık gıda maddeleri varsa paketler kapatılarak kapalı bir dolaba veya buz dolabına kaldırılmalıdır. Evde çocuk veya evcil hayvan varsa eşyaları, oyuncakları içerisinde böcek olmadığı kontrol edilerek paketlenip kaldırılmalıdır. İlaçlamadan sonra ise eğer kokulu ilaçlama yapıldıysa ilaçlanan alan 2 saat kapalı kalmalı ardından 30-40 dk havandırılıp öyle kullanılmalıdır. Ev ilaçlama uygulaması kokusuz ilaçlama şeklinde gerçekleştiyse de alanın kapalı kalmasına ve evin terkedilmesine gerek yoktur. İlaçlama işleminden sonra 15-20 dk havalandırılıp kullanılabilir. 

Fare ilaçlama ve diğer kemirgen türleri ilaçlama uygulamasında ise en iyi böcek ilaçlama şirketi olarak istasyon ve yemleme yöntemlerini kullanıyoruz. Ev ilaçlama istanbul da fare ilaçlama uygulaması için sıklıkla kullandığımız istasyon dediğimiz yöntem, kapalı kilitli kutulardan oluşur. Bu kapalı kilitli, farelerin içerisine girebileceği şekilde tasarlanan siyah kutuların içerisine farelerin çok sevdiği yiyeceklerden oluşan yemler (zehirler) yerleştiriz. Fareler bu zehirli ilaçlardan bir parça dahi yediklerinde ciddi şekilde su içme ihtiyacı duyarlar, zehiri yedikten birkaç saat sonra geldikleri yoldan kanalizasyona gidip burada su içip kan zehirlenmesinden ölürler. Ev böcek ilaçlamada sıklıkla kullandığımız bu yöntemde müşteri memnuniyetimiz %100’dür. Fareler kendilerini güvende hissetmedikleri yerde su içmezler. Su içmek için kanalizasyonlara giderler ve ölümleri orada gerçekleşir. Böylelikle evinizde ölü fare görmez, kokusunu almazsınz. Farelerin eve giriş yolunu dolayısıyla çıkış yolunu da ev böcek ilaçlama uygulaması için gelen ilaçlama ekibimiz tespit edebilir.

BİLİM BÖCEK İLAÇLAMA GARANTİ SİSTEMİ

Bilim ilaçlama olarak böcek sorununu bitirmek ve en doğru şekilde böcek ilaçlama işlemini gerçekleştirmek için titizlikle çalışıyoruz. Bazı böcek türlerinde böcek sorununa, böcek türüne, böceğin üreme dönemine ve böceğin yoğunluguna göre ikinci uygulama kesinlikle gereklidir. Doğru periyotlarda doğru yöntemlerle ev ilaçlama gerçekleştirilmelidir. Böcek sorunu detaylı olarak incelendiği zaman yogunluğuna, türüne ve üreme dönemine bağlı olarak 2. uygulama gerçekleştirilmesi gereken ev böcek ilaçlama işlemleri için ikinci ilaçlama uygulaması ücretimiz indirimli olacak şekilde belirleniyor ve eğer ikinci uygulamadan 21 gün sonra böcek problemi hala devam ediyor olursa üçüncü ev böcek ilaçlama uygulamamızı ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. İkinci böcek ilaçlama uygulaması gereken yerlerde birinci ve ikinci ilaçlama arasında 1 hafta ara olmalıdır ve ilaçlama yapılacak alanda bu ara boyunca ıslak temizlik (vileda, paspas) yapılmamalıdır.

İSTANBUL AVRUPA YAKASI EV İLAÇLAMA

İstanbul’da toplamda 21 adet şubeye sahip şirketimiz istanbul dışında da Ankara İzmir ve Kocaelinde de hizmet vermektedir. İstanbulun her ilçesine böcek ilaçlama uygulaması için servisimiz vardır. İstanbul avrupa yakası böcek ilaçlama uygulamalarımızda ev ilaçlama için uygulama gerçekleştirdiğimiz ilçelerimiz; Şişli ev ilaçlama, Fatih ev ilaçlama, Küçükçekmece ev ilaçlama, Esenyurt ev ilaçlama, Bahçelievler ev ilaçlama, Bakırköy ev ilaçlama, Eyüp ev ilaçlama, Silivri ev ilaçlama, Büyükçekmece ev ilaçlama, Başakşehir ev ilaçlama, çatalca ev ilaçlama, Beylikdüzü ev ilaçma, Bağcılar ev böcek ilaçlama, Zeytinburnu ev böcek ilaçlama, Beyoğlu ev ilaçlama, Beşiktaş ev böcek ilaçlama,  Sarıyer ev böcek ilaçlama. Gazi Osman Paşa ev böcek ilaçlama, Avcılar ev ilaçlamadır. İstanbul avrupa yakasının tüm ilçelerine ev ilaçlama hizmeti vermekteyiz ve müşteri memnuniyetimiz %100’dür. İstanbulun en fazla tercih edilen böcek ilaçlama şirketi olarak kaliteli hizmet için özveriyle çalışmaktayız.

İSTANBUL ANADOLU YAKASI EV İLAÇLAMA

İstanbulda her ilçeye ev ilaçlama, böcek ilaçlama uygulamalarımız için servisimiz vardır. İstanbul anadolu yakası ev ilaçlama da uygulama gerçekleştirdiğimiz ilçelerimiz; Ümraniye ev ilaçlama, Kadıköy ev ilaçlama, Adalar ev ilaçlama, Ataşehir ev ilaçlama, çekmeköy ev böcek ilaçlama, Kartal ev ilaçlama, sancaktepe ev ilaçlama, tuzla ev ilaçlama, Maltepe ev ilaçlama, şile ev ilaçlama, Sultanbeyli ev ilaçlama, Üsküdar ev ilaçlamadır. Tüm bu ilçelere ve istanbulun her ilçesine böcek ilaçlama, ev ilaçlama, iş yeri ilaçlama ve daha her türlü haşere problemi için alanında eğitimli, profesyonel ekibimizle hizmet vermekteyiz.

Sizlerde bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizlere 7/24 çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!