Bilim İlaçlama - Çözümler Sistemi! Tüm ilaçlama ihtiyaçlarınız için bizi arayın!
  • Whatsapp

    0532 765 94 98

  • Bizi Arayın

    0850 808 87 11

  • E-Posta

    info@bilimilaclama.com

  • İletişim

İZMİT FARE İLAÇLAMA

İZMİT FARE İLAÇLAMA

İZMİT FARE İLAÇLAMA,

Kocaeli’nde verdiğimiz ilaçlama hizmetleri arasında bulunan İzmit Fare İlaçlama uygulaması, müşterilerimiz tarafından en çok talep edilen hizmetlerimizden bir tanesidir.

İnsan sağlığına zarar vermeyecek şekilde sunduğumuz fare ilaçlama hizmetimizi, İzmit Bilim İlaçlama olarak gösterdiğimiz hassasiyet ve ciddiyet çerçevesinde gerçekleştirmekteyiz.

FARELERİN YAPISI

Vücudunda toplam 4 ayağı bulunan fareler sahip oldukları tırnakları sayesinde çok iyi tırmanıcılardır. Aynı zamanda çok hızlı koşan fareler, oldukça keskin dişleri sayesinde aklınıza gelebilecek her şeyi kemirebilirler.

Gövdeleri yüksekten düşmeye çok dayanıklıdır. Pek çok farklı ışınlara ve radyasyona dayanabilirler. Hayatta kalmak için çok iyi yüzebilmeleri, bu garip canlıların ilginç yeteneklerinden birisidir. Yıllar boyunca çeşitli toksinlere karşı özel bağışıklık kazanmışlardır.

Fareler asla yalnız gezmezler. Eğer alanda yalnızca bir fare gördüyseniz, orada çok daha fazlası var demektir. Oldukça hızlı çoğalan bu kemirgenler yılda ortalama 5 – 10 defa ürerler ve her üremede 8 – 10 adet yavrularlar. Bu üreme kontrol altına alınmaz ise eviniz / iş yeriniz kısa bir süre içerisinde fare istilasına uğrayacaktır.

Bu noktada, zamanında önlem almak için Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla fare ilaçlama uygulaması yapan sertifikalı bir uzmanın hizmetine başvurmak en doğru karar olacaktır. Kocaeli İzmit Bilim İlaçlama, çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan Sağlık Bakanlığı onayı ilaçlarıyla fare istasyonu uygulamaları ile farelerden kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

FARELERİN ZARARLARI

Dünyadaki hiçbir canlı, farelerden daha fazla korku uyandırmaz. Bu canlı, ölüm ve vebanın sembolüdür. Duvarlara yuvalar yaptıklarında ve kolayca dolaştıklarında kabusunuz olabilirler. Fareler, aile üyeleri için korku ve panik yaratmanın yanı sıra birçok hastalığı da bulaştıran kemirgenler arasındadır. Yıllar önce binlerce kişiyi öldüren veba salgını farelerden insanlara bulaştı. Can kaybının yanı sıra maddi kayıp da bu kemirgenin sanatlarından biridir.

Fareler genellikle gece yarısından sonra faaliyetlerine başlarlar ve bunun nedeni sessiz ortam ve insan yokluğudur. Bu nedenle fareler siz farkında olmadan, sessiz bir şekilde çeşitli gıda ve eşyalarınıza zarar verebilir.

Çoğu fare istilası, duvarlarda ve tavan arasında çıkardıkları sesleriyle, fare dışkılarının varlığı veya garip kokular gibi tipik işaretlerle kendini belli etmektedir. Fare dışkısı, pirinç büyüklüğünde ve siyah renktedir. Evinizde böyle bir görüntüyle karşılaştıysanız fare istilası söz konusudur. Evinizde farelerin varlığı bir rahatsızlıktan daha fazlasıdır. Özellikle mutfaklarda veya çocukların oynadığı alanlarda ciddi bir risk olabilirler.

Fare ve sıçan gibi zararlılar, tehlikeli bakteri ve mikropları taşıdıkları için hijyen ve sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Ek olarak, fareler gıdalarınızı kirletebilir, ahşap ve plastiği kemirerek evinize ve mobilyanıza ciddi zarar verebilir. Bunun dışında kablo ve elektrik sistemlerine zarar vererek büyük yangınlara sebep olabilir. Ana sorunlardan biri şudur: Fareler çok hızlı çoğalır, o kadar hızlı çoğalır ki, evinizdeki / iş yerinizdeki bir fare gerçek bir baş belası haline dönüşür. Çünkü fareler orman yangını gibi siz daha ne olduğunu bile anlamadan alandaki her yere yayılır.

FARE PROBLEMİNİZDEN NASIL KURTULABİLİRSİNİZ?

Etkili ve kanıtlanmış yöntemlerimizi, sağlığınız ve temizliğiniz için özenle hizmetinize sunuyoruz. Evlerde, iş yerlerinde, fabrika ve sitelerde, apartmanlarda, bahçelerde, bodrum ve depolarda, gıda vb. alanlarda kemirgenlere karşı istasyon uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Fare problemi yaşıyorsanız 0850 808 87 11 numaralı İzmit Bilim İlaçlama çağrı merkezimizden bize ulaşıp, fare ilaçlama yöntemlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve fare ilaçlama servisimiz için randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum Yazın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

error: İçerik korumalıdır!